Авіакомпанії вводять в оману українців, продаючи квитки після 22 травня, - Мінінфраструктури

Авіакомпанії вводять в оману українців, продаючи квитки після 22 травня, - Мінінфраструктури
Читать на русском

Офіційного оголошення про дату відновлення авіасполучення України з іншими країнами поки що немає.

Авіакомпанії, які анонсують польоти з України на травень-червень, вводять людей в оману, адже про відновлення авіасполучення України з іншими країнами поки що не йдеться.

Про це повідомила прес-секретар Міністерства інфрастуруктури Оксана Герасимова, передає hromadske.

"Щодо дій авіакомпанії з продажу квитків на 23 травня - такі дії до ухвалення рішень урядом є передчасними та вводять в оману пасажирів. Рекомендації щодо роботи аеропортів готуються, відкриття сполучення з іншими країнами залежить від рішень відповідних урядів щодо відкриття кордонів для громадян іноземних країн та епідеміологічної ситуації", - наголосила Герасимова.

За її словами, міністерство підготувало зміни до відповідних постанов Кабінету міністрів, які мають бути схвалені для відновлення всіх видів сполучень, а не тільки авіа.

"Закриті пункти пропуску через кордон для регулярних пасажирських перевезень. Поки їх не відкриють, регулярних рейсів не буде... Всі рішення прийматимуться виключно КМУ. Міністерство підготувало зміни до відповідних постанов уряду, які мають бути схвалені для відновлення всіх видів сполучень, не тільки авіа. Наразі ЄС повідомив про те, що до 15 червня не рекомендоване відкриття кордонів для громадян третіх країн", - заявила прес-секретар.

Як повідомляв APnews, головний санлікар Ляшко пояснив, коли Україна зможе відкрити кордони.

Новини партнерів

Під Офісом Президента противники Єрмака підпалили шину: поліція затримала одного з учасників
Лікар з "волонтерської двадцятки" розповіла, як насправді українці рятували італійців від коронавірусу