Авіакатастрофа на Прикарпатті. З'явилися перші подробиці розслідування

Авіакатастрофа на Прикарпатті. З'явилися перші подробиці розслідування
Читать на русском

Зараз бюро продовжує технічне розслідування катастрофи літака

Національне бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами оприлюднило перші деталі розслідування падіння спортивного літака на Івано-Франківщині, яке відбулося 28 липня.

Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу бюро.

Зазначається, що за попередньою інформацією, передпольотна підготовка проводилася особисто пілотом з 9:40 до 9:55 за місцевим часом на території ВПП "Коломия". Допомога в передпольотної підготовки літака надавав помічник пілота з технічного обслуговування. Літак був заправлений необхідною кількістю палива. Зауважень до технічного стану літака перед виконанням польотів не було.

За даними Укргідрометцентру, погодні умови в районі виконання польотів були простими, видимість складала 20 км, напрямок приземного вітру від 100º до 60º силою 1-2 м / с, температура повітря 30-32ºС, атмосферний тиск знижувався від 1013,3 ГПа до 1011, 5 ГПа. Катастрофа сталася під час виконання восьмого польоту в день події.

Зараз бюро продовжує технічне розслідування катастрофи літака. Попередній звіт про результати розслідування буде оприлюднений до 20 серпня 2021 року.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, в середу, 28 липня, під Івано-Франківськом спортивний літак впав на будинок. Пізніше стало відомо, що одним з чотирьох загиблих став професійний український льотчик Ігор Табанюк.

Ми повідомляли, що стали відомі імена і фото всіх загиблих.

Новини партнерів

Штам "Дельта" поширюється: у Львівській області підтвердили вже сім випадків зараження
У Польщі з посвідкою на проживання 277 тисяч українців