Авестійський гороскоп: що обіцяють зірки для Зеленського, Марченко, Разумкова та інших українських топ-політиків

Авестійський гороскоп: що обіцяють зірки для Зеленського, Марченко, Разумкова та інших українських топ-політиків
Читать на русском

Гороскоп ґрунтується на 32-річному циклі Сатурну.

У 2021-му році небувалою популярністю в астрологічному середовищі почав набирати авестійський гороскоп. Його склали тисячі років тому на основі зороастризму - однієї з найдавніших світових релігій, що зробила великий вплив на християнство та іслам.

Гороскоп ґрунтується на 32-річному циклі Сатурна, планети, яка в астрології символізує внутрішній стрижень. І в ньому кожен тотемний рік починається 21 березня (тобто з дня на день), в хвилину першого сходу сонця в знаку Овна. Саме авестійський гороскоп найбільш точно відображає внутрішню суть людини, його думки і характер особистості. Редакція "Народної правди" вирішила перевірити, що таять собі на умі українські політики і що їх чекає в новому році.

Володимир Зеленський - тотем Черепаха

Авестійський гороскоп: що обіцяють зірки для Зеленського, Марченко, Разумкова та інших українських топ-політиків

У китайській культурі тотем Черепахи, під знаком якої народився чинний український президент Володимир Зеленський, є талановитою і дбайливою персоною. Люди, народжені в цей рік, повільні, обережні і досить потайливі. Варто Черепаху вийти з панцира, як вона стає нервовою, збудливою, залежною і намагається надіти на себе штучний захист.

Черепах також часто називають "невловимими месниками". У них хороша пам'ять, і тому вони завжди повертаються до одного й того ж, товчуть воду в ступі, ніколи не забувають того, що було. Особливо промахів і поразок інших людей. Такі люди постійно спираються на минулий досвід, нерідко наступають на одні й ті ж граблі.

Грядущий рік не принесе знаку Зеленського очікуваного успіху, але не слід звинувачувати оточуючих, а, скоріше, придивитися до себе. Зміна фокусу уваги Черепахи на нову сферу може образити його близьких.

Оксана Марченко - тотем Вовк

Авестійський гороскоп: що обіцяють зірки для Зеленського, Марченко, Разумкова та інших українських топ-політиків

Після того як відома телеведуча Оксана Марченко оголосила негласну війну "зеленому свавіллю" і вступила в партію ОПЗЖ, її можна з упевненістю вважати гідним гравцем в українському політикумі. Покровитель Вовка - Бог Рамман - наділяє людину гідними якостями, дарує могутність і сильну волю. Завдяки цьому Вовк здатний перемогти стихійність і досягти вершини у всіх своїх починаннях.

Особистість цього знака яскрава, харизматична і, знає, як себе вести в екстремальних умовах. Вовк більше робить, ніж говорить або обіцяє. Марченко, народжена під цим знаком, здатна самотужки битися з ворогом, піти на будь-які жертви і захистити слабких.

Така людина грамотно використовує власні резерви і не переступає інтереси оточуючих. Єдине, з чим Вовк ніколи не буде згоден, - це компроміс.

В 2021 році Вовка нарешті винагородять по заслугах за добре виконану роботу. Їм слід пам'ятати, що сім'я - величезна сила, необхідно планувати спільні проекти і приділяти час дітям.

Петро Порошенко - тотем Лисиця

П'ятий президент України, а нині діючий народний депутат Верховної Ради Петро Порошенко народжений під знаком Лисиці. До головної символіці знака відносять хитрість і підступність; тонкий і витончений розум, насмішкуватість і проникливість.

Людині, що народилася під цим знаком, нічого не варто посміятися над іншими або загнати опонента в темний куток. Це уїдлива і безпардонна особистість, якій образити когось - суща дрібниця. Хоча сама теж вразлива до критики.

Люди, що народилися під знаком Лисиці, часто змінюють напрямок курсу, зраджують своїм ідеалам, особливо якщо вже вважають їх безперспективними. Носії тотема Порошенко вважають за краще вказувати дорогу тим, хто досвідченіший і нерідко загартованішими духом. Самі ж в цей час спостерігають за тим, що відбувається з боку. Тверезо оцінюють свої можливості, а й з повагою ставляться до талантів інших людей.

2021-й рік обіцяє Лисиці можливість прийти до успіху коротким шляхом, але попереджає - за використання нечесних прийомів доведеться платити. Цього року народженим під знаком Лисиці не слід нехтувати походом до лікаря.

Дмитро Разумков - тотем Бик

Авестійський гороскоп: що обіцяють зірки для Зеленського, Марченко, Разумкова та інших українських топ-політиків

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, який народився під тотемом Бика, асоціюється з потужною силою, яку не вміє правильно застосовувати.

Людина, що народилася під цим знаком, не вміє самостійно розв'язувати свої проблеми і часто змінює пріоритети. Цей тип пасивний і залежний від інших людей. Тотем Бика, якщо не отримує підтримки ззовні, то втрачає сили і руйнує власні плани. Водночас це добра, працьовита і чуйна за натурою людина.

Люди з тотемом Бика легко прощають і забувають всі образи. Вони терплячі і морально стійкі, але рідко комусь повністю довіряють.

У новому році люди з цим знаком зможуть показати свої приховані риси і таланти. Також бикам не варто побоюватися неприємних сюрпризів - новий період виявиться стабільним.

Юлія Тимошенко - тотем Павич

Народний депутат Юлія Тимошенко, як і всі, хто народився під знаком Павича - чарівна і прекрасна. Нерідко така людина "грає" на публіку, демонструючи всі свої таланти. На жаль, не завжди у нього виходить повністю розкрити свій творчий хист. Адже він хапається відразу за кілька справ, забуваючи про головні аспекти.

Людина, що народилася під знаком Павича - самозакоханий і марнославний, але абсолютно спокійно ставиться до багатства і влади. Йому достатньо визнання тих, кого він вже зачарував своїми якостями.

Тотем Павича приховує за собою людину довірливого, відкритого, але лукавого. Будуючи грандіозні плани, він вірить, що здатний досягти всього, що загадав в далекому дитинстві.

На прийдешній рік у Павичів, як завжди, маса планів і проєктів, але через те, що їх занадто багато, в життя втілиться тільки незначна частина. Є ризик сварок і конфліктів, якщо навіть до цього моменту в родині все було добре.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

У Запоріжжі в будинку прогримів вибух, є постраждалі, - фото
Дії Зеленського щодо ОПЗЖ демонструють, що він сприймає Медведчука як свого найпотужнішого конкурента, - експерт