Аваков "вибухнув" через обшуки ДБР у Тетяни Чорновол і назвав їх "жагою помсти"

Аваков "вибухнув" через обшуки ДБР у Тетяни Чорновол і назвав їх "жагою помсти"
Читать на русском

Аваков зазначив, що Чорновіл брала участь в цивільних протестах на Майдані та є "талановитим журналістом і емоційним політиком"

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував обшуки у колишнього народного депутата Тетяни Чорновол і звернувся до першого заступника директора Державного бюро розслідувань Олександра Бабікова. Про це повідомляє APnews з посиланням на пост Авакова у Facebook.

"Ви наплювали на конфлікт інтересів як керівник ДБР і інспірували справу проти Тетяни Чорновол - особистого ворога Януковича. Немає справи, є тільки ваша жага помсти. Це неприпустимо", - йдеться у повідомленні.

Аваков зазначив, що Чорновол брала участь в цивільних протестах на Майдані та є "талановитим журналістом і емоційним політиком".

"Непідсудних в країні немає - і бути не має. Усі, і герої, і прокурори повинні відповідати на пред'явлені звинувачення. Але те, що відбувається в відношенні Тані - неадекватно і ганебно", - додав міністр внутрішніх справ.

Він підкреслив, що Чорновол була на передовій на Донбасі та втратила на війні чоловіка.

"Мені соромно, що всі ми допустили таку дію проти Чорновол як сьогодні ... Так, Таня така - вона лазить через паркани і говорить те, що думає - не добираючи слів ... і за це, як доросла людина відповідає. І нормально - але карати Таню підлістю не можна", - переконаний Аваков.

Аваков "вибухнув" через обшуки ДБР у Тетяни Чорновол і назвав їх "жагою помсти"

Як раніше повідомляв APnews, співробітники Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками в будинок екс-нардепа Тетяни Чорновол в рамках справ Майдану.

Нагадаємо, що колишньому народному депутату Тетяні Чорновол вручили підозру в умисному вбивстві за змовою.

Новини партнерів

Прокуратура повідомила про підозру дружині екс-міністра МЗС Кожари за неправдиві свідчення
У новий протокол лікування коронавірусу додали ще один препарат - МОЗ