Аваков теж "мій" - він в моєму уряді - Шмигаль

Аваков теж "мій" - він в моєму уряді - Шмигаль
Читать на русском

Денис Шмигаль ставить Арсена Авакова в один ряд з іншими міністрами.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має великий досвід в політиці, тому прем'єр-міністр Денис Шмигаль до нього прислухається. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю глави Кабміну "Українській правді".

"Треба не плутати доброту зі слабкістю, і м'якість з тверезим розумом - це перше. Друге, Арсен Аваков - міністр з колосальним досвідом, п'ять урядів. Людина має досвід бюрократа, досвід політика, досвід менеджера", - зазначив Шмигаль.

При цьому він вказав, в Авакова є хороші ідеї та пропозиції.

"І дійсно Аваков часто дає хороші ідеї та хороші пропозиції. Я з ними згоден. Коли міністри дають хороші пропозиції, я теж з ними згоден. Просто до Авакова більше уваги як до такого політичного важковаговика ...", - пояснив прем'єр.

Крім того, він вказав, що відносини з главою МВС хороші.

"Аваков теж "мій" - він в моєму уряді. Я не відкидаю його політичну вагу, всі ми розуміємо його роль в структурі державного управління і в політиці. Але водночас він такий же міністр, як всі інші, він є членом уряду, який я очолюю. Тому з Аваковим у нас абсолютно рівні відносини так само, як з усіма міністрами", - підсумував глава Кабміну

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський прокоментував резонансні справи, зокрема вбивство Катерини Гандзюк і Павла Шеремета. Зеленський зазначив, що всі справи будуть доведені до кінця.

Новини партнерів

У Київській області через коронавірус припинили діяльність три районні лікарні
Зеленського могли усунути перед виборами - заступник голови Офісу президента