Аваков просить НБУ випустити пам'ятну монету: кого на ній зобразять

Аваков просить НБУ випустити пам'ятну монету: кого на ній зобразять
Читать на русском

Спільна пам'ять про відомого українця дозволить поглибити культурне співробітництво між нашою країною та Францією, заявив глава МВС.

Глава МВС Арсен Аваков звернувся до Національного банку України з проханням випустити пам'ятну монету із зображенням ветерана АТО і соліста Паризької опери Василя Сліпака. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу МВС.

"Спільна пам'ять про видатного українця, талант якого любили і цінували у Франції, дозволить поглибити культурне співробітництво між нашими країнами", - заявив міністр внутрішніх справ, коментуючи ініціативу української діаспори у Франції.

Василь Сліпак: довідка

Василь Сліпак (1974-2016) - український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник бойових дій під час війни на Сході України, позивний «Міф».

Тричі був на фронті. Воював в Пісках в районі Донецького аеропорту і брав участь в боях за Авдіївку. У червні 2016 року він знову поїхав на Донбас. Планував залишитися там на півроку, але 29 червня 2016 загинув в бою від кулі ворожого снайпера.

У лютому 2017 Василь Сліпак посмертно став Героєм України.

Аваков просить НБУ випустити пам'ятну монету: кого на ній зобразять

Раніше APnews повідомляв, Нацбанк випустить нову монету з панорамою Львова: фото.

Новини партнерів

Церковні свята в березні 2021: найважливіші свята та пости
Нові санкції РНБО проти Медведчука і Марченко - юридична оцінка кейсу