Аваков пригрозив жорсткою реакцією на “передвиборчі сітки” перед місцевими виборами

Аваков пригрозив жорсткою реакцією на “передвиборчі сітки” перед місцевими виборами
Читать на русском

За словами міністра внутрішніх справ, йому вже відомо про певні випадки порушення процесу

В Україні офіційно розпочалась виборча кампанія, стартували місцеві вибори. За кілька днів зареєстровані кандидати розпочнуть передвиборчу агітацію. Проте, за інформацією міністра МВС, до відомства вже поступала інформація про намагання порушити передвиборчий процес.

Інформація, зокрема, про створення "передвиборчих сіток", підкуп виборців та провокації. За це очільник відомства пригрозив жорсткою реакцією правоохоронних органів, - пише APnews з посиланням на його заяву.

"Напередодні я хочу звернутися до усіх учасників виборчого процесу із закликом суворо дотримуватися закону, не порушувати правила агітації, не вдаватися до незаконних схем та оборудок, не розхитувати ситуацію на своїх округах", - наголосив міністр.

За його словами, в МВС України "достатньо сил, засобів та мотивації" для контролю передвиборчого процесу. Він також пообіцяв жорстко реагувати на всі спроби побудови «передвиборчих сіток», на підкуп виборців, провокації та інші порушення.

"На жаль, інформація про такі намагання у нас вже з’являється! Ми тісно співпрацюємо із Центральною виборчою комісією та нашим традиційним партнером «Громадянською мережею «Опора», які здійснюють пильний моніторинг передвиборчих перегонів та фіксують порушення", - сказав Арсен Аваков.

Він також наголосив на необхідності брати до уваги особливі умови проведення масових заходів в умовах COVID-19, тому звернувся до кандидатів та їх передвиборчих штабів з проханням не ризикувати здоров’ям своїх виборців.

Якщо у вас є інформація про порушення виборчого процесу – вам треба звернутися за телефоном: (044) 254-97-56.

Читайте також:
Малюська: Суддя Вовк ім'ям України ухвалив вкрасти 10 мільярдів гривень
Від шагохода до концепту з целюлози: ТОП-10 футуристичних авто на 2020 рік

Новини партнерів