Australian Open під загрозою зриву: в карантин потрапили 47 тенісистів

Australian Open під загрозою зриву: в карантин потрапили 47 тенісистів
Читать на русском

Серед тих, хто потрапив на самоізоляцію - і українка Марта Костюк.

Першим великим турніром 2021-го року повинен був стати Australian Open, однак прямо зараз проведення турніру опинилося під загрозою. Про це повідомляє APnews з посиланням на BBC.

Організатори турніру хотіли максимально убезпечити як учасників, так і жителів Австралії від коронавірусу (особливо з огляду на, що Австралія з пандемією справлялася, нехай і жорсткими заходами), проте вже зараз ситуація ризикує вийти з-під контролю.

Почати варто з того, що чартерні літаки з тенісистами і членами команд спочатку були поділені на секції, і в разі позитивних тестів на COVID-19, на жорстку ізоляцію потрапляли б тільки люди з однієї секції. Однак в підсумку на двотижневий жорсткий карантин потрапили 72 учасники Australian Open, які летіли на двох літаках.

Серед що не контактували із зараженими, але потрапили на карантин - і українська тенісистка Марта Костюк. Крім цієї ситуації, спортсмени також були незадоволені тим, що жорсткі вимоги безпеки застосовуються вибірково в залежності від позиції тенісистів в світовому рейтингу. Все це вже дозволяє говорити про можливий бунт, з яким організаторам турніру доведеться так чи інакше рахуватися.

Нагадаємо, що серед відправилися на турнір спортсменів виявилася і українка Даяна Ястремська. Друга ракетка України вирушила до Австралії навіть попри свою тимчасову дискваліфікацію. А все тому, що у неї є шанс оскаржити своє відсторонення.

Новини партнерів

"Нижче ринкового рівня": Голова "Укрзалізниці" поскаржився на зарплату у 625000 гривень
Під Києвом горів ринок, розбурхане полум'я гасили десятки людей