"Атака на брата": Денис Єрмак прокоментував скандальні плівки про "продаж посад"

"Атака на брата": Денис Єрмак прокоментував скандальні плівки про "продаж посад"
Читать на русском

Він наголосив, що той факт, що його брат працює в Офісі президента не має обмежувати його законні права на трудову діяльність

Нещодавно депутат від "Слуги народу" Гео Лерос показав відео, на яких чоловік, схожий на брата глави Офісу президента Андрія Єрмака Дениса, "барижить" державними посадами. 1 квітня Денис Єрмак підтвердив, що на відео саме він. Про це APNews повідомляє, посилаючись на його пост у Facebook.

Свій пост Денис почав невеликих нарисів біографії - де народився, навчався і працював. Він розповів, що мешкає з батьками, із цінних речей має "дорогий смартфон, подарований другом, Ноутбук Ксяомі і велосипед". При цьому відмітив, що заробітна платня у нього близько 12 тис гривень.

А потім повідомив, що на відео він зустрічається із різними людьми, які «пропонують різноманітні проєкти та ідеї, а також висвітлюють існуючі проблеми і корупційні схеми, які є у відповідних структурах». Також підкреслив, що сам запис «нарізали» із вирваним контекстом.

"Так, Андрій, мій рідний брат – голова офісу Президента, але якщо мій брат у владі – я не маю права здійснювати свої права як громадянина? Вважаю, що маю на це право", - заявив Денис.

Він наголосив, що не є державним чиновником і у нього є ГО «Українське Бюро Національного Розвитку» яке займається разробками, науковими адаптаціями проєктів, пов’язаних з економікою і соціонікою.

Далі він прокомментував кожну плівку та розповів, які кадри було вирізано. Так, наприклад, щодо відео, де невідомий розповідає, що є "гарна дівчинка", яка "хоче очолити чи ТРК "Україна" чи Національний комплекс "Експоцентр України". Єрмак на відео казав: "Якщо дівчинка красива і "в темі", це все досить легко, тільки ми цим займатися не будемо, а перекинемо її на людей". Зараз же Єрмак наголошує, що на плівках вирізано розмову, що програма дуже-дуже слабка, тому, чесно її «перекинути на людей». Він повідомив, що просто викинув ці програми, так як вони «ні про що». І попросив вибачення у всіх жінок за нецензурне обговорення.

Брат голови ОП зауважив, що вважає цю ситуацію спрамованою атакою на свого брата, який "дуже заважає певним олігархам та особливо російським спецслужбам".

Денис також зазначив, що у них небагата, але дуже дружня родина.

"Нажаль мамі та татові дуже боляче читати образи, бруд, побажання смерті мені та моєму брату… Як швидко все змінюється! Як швидко забувають повернення полонених, АТО, добродійні справи…. Достатньо лише кількох плівок де НЕ державні діячі, а звичайні громадани щось обговорюють", - зазначив Єрмак.

Раніше APNews повідомляв, що загрожує брату Єрмака через "продаж посад". За його словами, ситуація, яка склалась з братом голови Офісу президента Денисом Єрмаком, схожа на внутрішній конфлікт у партії.

Новини партнерів

Десятки українців застрягли в Греції на борту El Venizelos, де виявили 20 хворих на Covid-19
НАТО схвалить новий пакет допомоги для України