Рулять Близнюки - страждають Козероги. Які знаки зодіаку керують Україною насправді - інфографіка

Рулять Близнюки - страждають Козероги. Які знаки зодіаку керують Україною насправді - інфографіка
Ексклюзив
Читать на русском

Легкий та іронічний п'ятничний аналіз: "Хто насправді керує долями українців", принаймні в так званому "астрологічному відображенні"

Астрологія - метафорична «символічна мова». Тисячі спроб довести і надати цій “науці” фізичне обгрунтування провалились, а сучасна наука повністю заперечує її об’єктивність та кваліфікує її як “забобони” та “псевдонауку”. Тим не менше, сотні мільйонів людей вірять у подібні метафоричні ідеї і іноді навіть будують свої життя та кар’єру відповідно до них.

Як виявилось - не виключення і українські політики.

Нещодавно Глава Міненерго Ольга Буславець зізналася, що іноді наймає людей по гороскопу та інтуїції. При цьому Буславець зазначила, що вона народжена під знаком Риб, завдяки чому має чудову інтуїцію.

Ми пофантазували і розібрали весь (!) склад Верховної Ради IX скликання, щоб дізнатись, хто насправді керує долями українців, принаймні в так званому “астрологічному відображенні”.

Рулять Близнюки - страждають Козероги. Які знаки зодіаку керують Україною насправді - інфографіка

«Слуга народу»

У найбільшій парламентській фракції багато Близнюків. Знак, за словами астрологів, «двоїстий», тому люди, народжені під ним, можуть бути, як то кажуть, «і вашим, і нашим». Однак між собою близнюки ладнають і з порозумінням теж проблем не виникає.

Очільник фракції Давид Арахамія теж народжений під цим знаком, а у самій фракції представників близнюків чи не найбільше (27 нардепів).

Ще більше у фракції нардепів під знаком Водолія - їх тут аж 30. До речі, астрологи такий союз між Близнюками та Водолієм вважають дуже сприятливим і творчим. Чисельно велику групу також займають знаки Тельців (27), Овнів (27) та Риб (20).

По дев’ятнадцять нардепів налічується у фракції під знаками Діви, Скорпіона та Стрільця. Під знаком Терезів народилися 18 нардепів. Також у «Слузі народу» є 17 Левів, 15 Раків та 11 Козерогів.

Читайте також:

"Опозиційна платформа - За життя"

Очолює фракцію Лев – Вадим Рабінович та Терези – Юрій Бойко.

Зірки кажуть, що такий тандем - виграшний для колективу та бізнесу. Леви з Терезами ризикові знаки, які будують купу планів та втілюють їх, однак ці знаки також можуть стати конкурентами.

До речі, у фракції «ОПЗЖ» нардепів під знаком Лев – найбільше (6 осіб, включно з Рабіновичем). На другому місці по кількості членів партії – Овни, Діви та Козероги (по 5 осіб). Терезів, Стрільців та Тельців по 4 нардепи. Близнюки, Водолії, Риби – по два. І лише один Рак на всю фракцію.

Читайте також:

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

У «Батьківщині» найбільше Скорпіонів (5) та Раків (4) та немає жодного Тельця. Також у фракції троє нардепів народжені під знаком Близнят. По два представники від Овнів, Дів, Терезів та Стрільців. По одному – Лев, Козеріг та Водолій.

Голова депутатської фракції Юлія Тимошенко – Стрілець, а її заступник Сергій Соболєв – Діва. Астрологи кажуть, що такий тандем знаків не дуже успішний. У прогнозах зазначають, що різний підхід до вирішення одних і тих же завдань ускладнює весь процес і навіть може діяти на нерви обом знакам.

Читайте також:

"Європейська солідарність"

У фракції «ЄС» найбільше Водоліїв. Їх астрологи характеризують як "складних та суперечливих", однак з яскравим темпераментом. Під цим знаком народився, зокрема, Андрій Парубій. Про "складний" характер екс-очільника ВР сказати нічого не можемо, однак темперамент Парубія точно запам'ятався українцям.

Співголови фракцій Ірина Геращенко та Артур Герасимов народжені під знаками Тельця і Діви відповідно. Такий союз, за прогнозами астрологів, успішний. До речі, Геращенко та Герасимов ще взимку очолювали список "відмінників" Ради. Вони відвідали 100% та 87% засідань ВР відповідно, що стало найвищим показником.

У фракції по 3 нардепи народилися під знаками Близнят, Рака, Терезів та Скорпіона. По два представники від Лева, Діви та Стрільця. Овен, Телець, Козеріг та Риби – по одному.

Читайте також:

"Голос"

У фракції «Голос» найбільше нардепів народилися під знаком «Терези». Їх астрологи характеризують як трудоголіків, які бажають покращити життя інших людей, макож вони володіють хорошим почуттям гумору.

Голова депутатської фракції Сергій Рахманін – Овен, їх у фракції всього 3. Таку ж кількість представників мають Скорпіони. Також у фракції 2 Тельці та по одному нардепу Стрільців, Козерогів, Левів та Дів.

Група "Партія "За майбутнє"

У групі найбільше Близнюків (6) та Раків (5). Астрологи попереджають, що робота цих двох знаків – складна. Щоб така пара працювала, як перспективні партнери і практикувала взаємну підтримку, потрібно, щоб у кожного була попереду якась особиста мета. Якщо ж Рак з Близнюками розпочнуть мірятися інтелектом і виявляти надмірне марнославство, то вони не спрацюються.

Тельців, Козерогів, Терезів та Скорпіонів – по два депутата. Ще по одному народжені під знаком Лева, Діви, Стрільця, Водолія та Риби.

Читайте також:

Група "Довіра"

Найбільша кількість депутатів у групі «Довіра», так само як і у «Європейській Солідарності», народилася під знаком Водолій – 5 депутатів. Разом з тим у групі немає жодного Овна, Козерога та Риб.

Голова депутатської фракції Олег Кулініч є представником знаку Стрільця. Астрологи характеризують цей знак як лідерський. У Стрільців загострене почуття справедливості, вони постійно захоплені ідеєю змінити світ на краще.

По два нардепи народилися під знаками Тельця, Рака, Діви, Скорпіона та Стрільця. По одному – під знаком Близнюків та Лева

Не входять до складу будь-якої фракції

Серед позафракційних нардепів найбільше представників знаку Скорпіона (6) та Близнят (4).

На думку астрологів, скорпіони – войовничий знак, причому нерідко він кидається в бій, навіть не подумавши попередити про це оточуючих. Щодо Близнюків, то це один з найбільш непередбачуваних знаків.

Стрільців у числі позафракційних – 3 нардепи. По одному – Овнів, Тельців, Левів та Риб.

Читайте також:

Очільники Комітетів Верховної Ради

Лідерську позицію серед глав комітетів має Рак. Представники цього знаку очолюють 4 різних комітети, зокрема комітет з антикорупційної політики (Радіна Анастасія), з питань бюджету (Арістов Юрій), з питань інтеграції України з ЄС (Климпуш-Цинцадзе Іванна) та комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій (Лубінець Дмитро).

На другому місці - Близнята та Риби. По 3 представники цих знаків очолюють комітети ВР.

Варто зазначити, що серед глав комітетів немає жодного представника знаку Терезів.

Рулять Близнюки - страждають Козероги. Які знаки зодіаку керують Україною насправді - інфографіка

Чи впливає знак зодіаку на рейтинг політика і його політичні рішення - залишається відкритим питанням. Хтось може вірити у “астрологічні прогнози”, а хтось вважати їх повною нісенітницею, однак, це не змінює того, що доля України та її народу напряму залежить від законів та рішень, які ухвалюють нардепи у стінах Верховної Ради.

Інформаційне агентство APnews - ми не віримо в "зірки", але вміємо аналізувати навіть їх.

Іран погодився виплатити компенсацію за збитий літак МАУ
Поруч із затонулим танкером Delfi в Одесі знайшли мертвого дельфіна

Новини партнерів