Аргентинська компанія Satellogic Inc. надасть Україні доступ до супутників для розвідки

Аргентинська компанія Satellogic Inc. надасть Україні доступ до супутників для розвідки
Читать на русском

Супутники допоможуть розширити розвідку, моніторити пересування військових, відстежувати коридори безпеки та критично важливу інфраструктуру.

Аргентинська компанія Satellogic Inc., що спеціалізується на супутниках для спостереження Землі, надасть Україні доступ до деяких безпілотних космічних апаратів для розвідки.

Йдеться у повідомленні Satellogic, пише APnews. Так, Satellogic оголосила про співпрацю з некомерційною організацією Halifax International Security Forum (HFX) для надання українському уряду послуги прямого контролю над виділеною групою супутників над певною територією (Dedicated Satellite Constellation, DSC) для розширеної розвідки.

HFX подала заявку на $10 млн – через свій Фонд Ukraine Victory Fund – для оплати послуги DSC для України.

За допомогою супутників Україна зможе моніторити пересування військових, відстежувати коридори безпеки та критично важливу інфраструктуру.

"Український уряд матиме прямий контроль над DSC, що дозволить Україні керувати парком супутників для зашифрованих завдань та доступу до супутникових зображень над своєю суверенною територією. DSC розширить доступ країни до зображень високої роздільної здатності та відеорозвідки з низької навколоземної орбіти", - йдеться у повідомленні.

Новини партнерів

Помер амурський тигр на прізвисько Путін
"Вітром у голову надуло" - співачка Чичеріна в Енергодарі поглумилася над українським прапором, СБУ почало розслідування