Арестович заявив, що влаштувати диверсію у Криму Україні "складніше, ніж хотілося б"

Арестович заявив, що влаштувати диверсію у Криму Україні "складніше, ніж хотілося б"
Читать на русском

Арестович підкреслив, що диверсійні дії країні не вигідні на даному етапі.

Радник Глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що влаштувати диверсію у Криму Україні "складніше, ніж хотілося б". Він розповів, в якому випадку влада вирішить піти на такі заходи.

Свою точку зору він висловив, відповідаючи на запитання глядача: чи планується Україною замість бойових дій вести війну - припинити постачання в ОРДЛО води і електрики, відключити електрику в Криму в зв'язку з тим, що Росія веде газову війну.

Арестович підкреслив, що Україна давно припинила постачання електрики до Криму, а будь-які диверсійні дії країні не вигідні на даному етапі.

"Електрика в Крим давно не йде. Напевно, людина має на увазі зробити диверсійні дії. По-перше, це складніше, ніж хотілося б. По-друге, росіяни все-одно швидко все відновлять. По-третє, буде поставлено питання про те, що Україна веде війну терористичними диверсійними діями. Чи потрібно нам це зараз прямо? Чи є у нас можливість зайти на російську територію і там щось підірвати? Це велике питання. І треба це робити зараз. Але у нас є способи й засоби змусити окупанта платити високу ціну за кожен день окупації. Ми це робимо", - сказав Арестович.

Водночас він зазначив, що в разі повномасштабної війни диверсія з боку України можлива.

"Рубати електрику і газ на російській території, це заходи, які будуть задіяні, я думаю, коли буде велика війна (повномасштабна війна України і РФ - ред.). Якщо вона раптом почнеться, тоді ми будемо діяти жорстко, в тому числі на російській території. А зараз це дуже крихкий баланс і ескалацію точно не в наших інтересах починати зараз", - додав радник.

Раніше Арестович допустив, що Україна може силою повернути Донбас за 3-5 доби, "якщо Путін захворіє".

Раніше APnews повідомляв, Олексій Арестович відзначився черговим висловлюванням - коментуючи візит представника Держдепу США Вікторії Нуланд в Москву, заявив, що вона "жорстка тітка", яка "нахилила Путіна".

Новини партнерів

Алек Болдвін вперше прокоментував випадкове вбивство оператора-українки: "немає слів, щоб висловити печаль"
У столиці Молдови загасили Вічний вогонь через газову кризу