Арахамія звинуватив американські ЗМІ у гібридній війні проти України: гірше за Скабеєву та Соловйова

Арахамія звинуватив американські ЗМІ у гібридній війні проти України: гірше за Скабеєву та Соловйова
Читать на русском

Політик вважає, що зараз "йдуть спроби зробити новий договір колективної безпеки", а Україна є лише майданчиком для переговорів.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія звинуватив низку американських ЗМІ у гібридній війні проти України, зазначивши, що вони поширюють "відверті фейки" про загрозу нового вторгнення на українські території.

Про це він сказав в ефірі програми "Право на владу", пише APnews. За словами Арахамії, деякі видання США розповсюджують інформацію, гіршу, ніж російські пропагандисти.

"Я думаю, за два-три тижні... ми повинні зробити ретроспективний аналіз, яким чином великі, дуже відомі ЗМІ почали поширювати інформацію - гіршу, ніж Скабеєва з Соловйовим. Відверті фейки в CNN, Bloomberg, WSJ і т.д. Це ми маємо вивчити, бо це – елементи гібридної війни", - наголосив політик.

На його думку, зараз робиться спроба "укласти новий договір колективної безпеки", а Україна – це "найкращий майданчик для цього".

Керівник президентської партії також зазначив, що публікація інформації про загрозу вторгнення російської армії коштує країні 2-3 млрд доларів щомісяця.

"Потрібно ж спочатку зробити якусь зраду, а потім перемогу. Люди повинні розуміти, що це коштує зараз країні $2-3 млрд щомісяця, ця істерія, паніка. Ми не можемо позичати на закордонних ринках, бо там просто шалені ставки... Багато експортерів відмовляються... Ми рахуємо щодня втрати економіки й потім через МЗС поширюємо цю інформацію партнерам, бо вони мають розуміти: коли хтось вирішує перемістити посольство до Львова, вони мають розуміти, що така новина коштуватиме для економіки України сотень мільйонів доларів", - пояснив Арахамія.

Раніше APnews повідомляв, міністр оборони Олексій Резніков прокоментував "інсайди" іноземних ЗМІ про дати "вторгнення РФ" в Україну.

Новини партнерів

Штраф до 17000 грн. З березня в Україні вводиться повна заборона на продаж низки пакетів - перелік
У Києві знову протестують сотні ФОПів: до Ради стягнули автозаки, центральні вулиці перекриті. Фото