Арахамія заявив, що захоплені українські АЕС контролюють кадировці, вбито кілька працівників

Арахамія заявив, що захоплені українські АЕС контролюють кадировці, вбито кілька працівників
Читать на русском

Арахамія наголосив, що окупанти можуть захопити і Південноукраїнську АЕС у Миколаївській області, де зараз також точаться запеклі бої.

Українські ЧАЕС та ЗАЕС зараз перебувають під контролем кадировців, які вже вбили кількох фахівців, які відповідають за ядерну безпеку.

Про це під час брифінгу повідомив учасник делегації для переговорів з РФ та лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Наразі на атомних цивільних об'єктах керують так звані кадировці - чеченські бойовики. Вони вбили кілька працівників, які контролюють ядерну безпеку. Фактично конкретні терористичні угруповання захопили ядерні об'єкти", - заявив він.

Варто зазначити, що Арахамія не уточнив на якій саме атомній електростанції чеченські бойовики вбили працівників.

Він наголосив, що окупанти можуть захопити та взяти під свій контроль і Південноукраїнську АЕС у Миколаївській області, де зараз також йдуть запеклі бої. Тому світова спільнота має звернути увагу на цю проблему. Адже у разі катастрофи постраждає не лише Україна, а весь світ.

"Вчора, коли почалася атака на ці об'єкти, ми говорили, доводили всьому міжнародному світу, що ми не можемо і навіть Росія, вважаємо, не може контролювати, що зараз у голові цих чеченських бойовиків. Вони можуть шантажувати і Росію, наприклад, "давайте незалежність Чечні". Усі мають об'єднатися з цього питання. Можуть статися й інші захоплення таких об'єктів", - зазначив Арахамія.

Зазначимо, Україна звернулася до Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) з проханням вплинути на НАТО і закрити небо над ядерними об'єктами.

Раніше APnews повідомляв, в Енергодарі, Запорізька область, вночі 3 березня колона ворожої військової техніки вирушила у напрямку атомної електростанції. Внаслідок тривалого обстрілу їм вдалося прорватися на територію АЕС.

Новини партнерів

Подоляк повідомив, коли може відбутися третій етап переговорів України з РФ
У Херсоні війська РФ не дають "зелений коридор", українці виходять на протести