Арахамія в Давосі закликав призупинити гармонізацію законодавства України з ЄС

Давид Арахамія
Читать на русском

Давид Арахамія вважає, що Україна має створити власні правила гри

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що Україна повинна припинити гармонізацію свого законодавства з європейським. Про це політик заявив під час виступу в Давосі, повідомляє Укрінформ.

"Багато сусідніх країн тиснуть на нас, схиляючи до так званої "гармонізації законодавства". Однак, я вважаю, що для України це неправильно. Якщо слабша економіка об’єднується із сильнішою, то завжди залишатиметься слабшою, граючи за однаковими правилами", - зазначив Арахамія.

Крім того, він переконаний, що Україна має створити власні правила, а інвестори будуть приходити заради використання відмінностей, які виникнуть під час цього процесу.

"Якщо ми гармонізуємося, то можемо стати найслабшою економікою у ЄС, чимось на кшталт Словенії. Являючись величезною державою, ми матимемо дуже малий вплив, оскільки правила гри вже існують", - підкреслив голова фракції "Слуга народу".

Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук провів перше засідання Національної інвестиційної ради в Давосі.

Коментарі

Новини партнерів

В Україні випустили облігації на 1,25 млрд євро
Гончарук провів в Давосі засідання інвестиційної ради: про що говорили