"Арахамія - щур". Дубинський стверджує, що ОПУ вимагав від нього "розслідувати" плівки Байдена-Порошенко

"Арахамія - щур". Дубинський стверджує, що ОПУ вимагав від нього "розслідувати" плівки Байдена-Порошенко
Читать на русском

Олександр Дубінський вказав, що після його відмови Давиду Арахамія довелося самостійно організувати слідчу комісію.

Народний депутат Олександр Дубінський, якого виключили з партії "Слуга народу", зробив заяву про плівки "Байдена-Порошенко". Про це повідомляє APnews з посиланням на відеозаяву нардепа.

За його словами, Офіс президента вимагали від нього створити слідчу комісію в Раді, з розслідування плівок "Байдена-Порошенко".

"Саме Офіс президента вимагав від мене створення слідчої комісії Верховної Ради щодо плівок Байдена-Порошенко. Саме Офіс президента вимагав від мене присутності на прес-конференції, де Деркач опублікував ті самі плівки. І зараз для аферистів з Банкової я нагадую, що від участі в цій афері, я відмовився", - заявив Дубінський.

При цьому він вказав, після його відмови Давиду Арахамія довелося самостійно організувати слідчу комісію.

"Арахамія є тією самою щуром, яка намагається приховати свої сліди у справі Байдена-Порошенко. Саме він збирав та підбирав людей для розслідування опублікованих Деркачем плівок після того, як я відмовився це робити", - заявив нардеп.

Як раніше повідомляв APnews, нардеп Олександр Дубінський, якого офіційно виключили з партії "Слуга народу" 15 березня, вважає, що це рішення - "шахрайство". Крім того, політик заявив, що його прийняв президент Володимир Зеленський.

Новини партнерів

"Я тр**ну вашу маму": учасник Євробачення-2021 від Грузії вляпався в скандал
В Єгипті загадково загинув син українського священика