Арахамія прокоментував заяву про подачу води до окупованого Криму

Арахамія прокоментував заяву про подачу води до окупованого Криму
Читать на русском

Давид Арахамія написав, що вимушений виправдатися за слова щодо відновлення водопостачання до Криму.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія написав, що вимушений виправдатися за свої слова і зазначив, що це було формулювання ведучого ток-шоу. Про це він написав у Facebook.

“Мої вчорашні слова про воду наробили багато шуму і сьогодні ми змушені виправдовуватися за те, чого не було. Розумію, що ми живемо в епоху пост-правди, тому хочу розповісти про все по порядку — у нашій фракції ніколи не піднімалося питання про відновлення водопостачання до Криму. ... Ідея про відновлення постачання води на півострів в обмін на виведення російських військ з Донбасу не моя. Якщо ви уважно подивитеся ефір, то побачите, що таку постановку питання озвучив ведучий і запитав яка моя особиста думка з цього приводу...Питання було сформульовано так, ніби альтернативних варіантів не існує, і я відповів, що вважатиму це достатнім компромісом. І тричі! повторив, що це моя особиста позиція”, — наголосив Арахамія.

Він також зазначив, що краще майбутнє в Україні має бути не коштом поступок у питанні суверенітету і територіальної цілісності.

“За таким нібито простим питанням як вода, стоїть серйозний юридичний і дипломатичний зміст. І на нього не можна відповісти за 30 секунд на ток-шоу. І нехай це буде для мене наукою на майбутнє. Окремо хочу принести вибачення громадянам України, переселенцям, кримчанам, яких могли образити мої слова, навіть попри те, що вони були вирвані з загального контексту і насправді були трактовкою припущень, озвучених не мною”, — додав Арахамія.

Нагадаємо, в ефірі одного із телеканалів лідер фракції Давид Арахамія озвучив думку щодо подачі води у Крим в обмін на Донбас.

Новини партнерів

Денісова: у 2014 році майже 5 тисяч сиріт стали громадянами Росії
В Україні знизилася ціна імпортного газу