Арахамія не бачить у діях Дубінського корупційної складової

Арахамія не бачить у діях Дубінського корупційної складової
Читать на русском

Голова фракції "Слуга народу" зазначив, що статки Дубінського отримані в той час, коли він не був державним службовцем

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що розслідування журналістів проекту Bihus.info про статки народного депутата Олександра Дубінського не містить матеріалів, у яких можна побачити корупційну складову, передає Інтерфакс.

"Він не був держслужбовцем ніколи. Хто може тоді розслідувати. Я взагалі не зрозумів суті розслідування: це був сюжет про заздрість? Як це назвати? Якби це був держслужбовець-корупціонер, він нажив, у нього була б маленька зарплата, а такі статки - потрібно робити розслідування та розбиратися. Якщо це приватна особа, то я бажаю всім приватним особам мати такі статки, як у пана Дубінського, його мами та всіх родичів", - сказав Арахамія.

Крім того, відповідаючи на запитання журналістів щодо неспівмірності заробітної плати Дубінського-журналіста та розмірів його статків, Арахамія сказав, що це має коментувати Дубінський, додавши, що говорити про розслідування недоречно.

Як повідомлялося, 11 листопада у журналістському розслідуванні програми "Наші гроші" від Bihus.info було опубліковано розслідування про Дубінського. Згідно з матеріалами розслідування, Дубінський і його сім'я протягом останніх кількох років стали власниками 24 квартир, 17 автомобілів, двох будинків і 70 соток землі на загальну суму близько $2 млн.

Парламент розгляне закон про ринок землі у середу, - Милованов
Зеленський призначив нового голову Полтавської ОДА

Новини партнерів