Арахамія назвав Мінські угоди "кабальними умовами"

Арахамія назвав Мінські угоди "кабальними умовами"
Читать на русском

Керівник фракції "Слуга народу" переконаний, що треба змінювати формат переговорів

Так Арахамія відповів на запитання, навіщо Україні нормандська зустріч з «живим» Путіним, передає Інтерфакс.

"Щоб відійти від мінських угод, тому що вони спочатку були кабальними умовами, які змусили нас підписати під час Іловайська та Дебальцеве. Для того, щоб з них вийти, треба перейти в інший формат", – сказав він.

Водночас для Росії вигоди від мінських угод – жодної, запевняє Арахамія. Політик стверджує, що РФ «влаштовує все у такому форматі». "Але Росія не вірила, що ці домовленості можна буде виконати. Через те, що така можливість зараз є, у неї не залишається нічого, крім як додавати туди нові умови, або перейти в інший формат на інших умовах. А це нам вигідно", – додає глава "Слуги народу".

Арахамія також вважає, що навіть у разі зриву домовленостей "всі дізнаються через кого". "Якщо всі бачать, що це робить Росія, то це дає нам привід переформатуватися по-новому. Якщо не нормандський формат, то нумо розширмо і покличемо Британію й США", – пропонує він. На думку Арахамії, альтернативна форма переговорів включатиме "більшу кількість партнерів з сильнішою позицією України". Як повідомляв УНІАН, раніше колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв запропонував президентам України й РФ Володимиру Зеленському та Володимиру Путіну зустрітися "сам на сам" у Казахстані.

Новини партнерів

Власник VAB банку назвав обшуки НАБУ тиском на бізнес
У МінАПК погодились, що закриття хутрових ферм в Україні є недопустимим