Apple запустить безпілотні автомобілі в масове виробництво у 2024 році

Apple запустить безпілотні автомобілі в масове виробництво у 2024 році
Читать на русском

Project Titan - дочірня компанія Apple, почала розробляти легкові автомобілі ще у 2014 році

Компанія Apple запустить виробництво легкових автомобілів з унікальною технологією акумуляторів і системою оснащеної 3D далекоміром. Про це повідомляє APnews з посиланням на The Guardian.

Проєкт займається Дуг Філд - колишній головний інженер компанії Tesla, який повернувся до Apple у 2018 та провів реструктуризацію Project Titan, щоб зосередитися на виробництві легкових автомобілів для Apple.

Все ще не відомо на чиєму автозаводі будуть збиратися нові безпілотники Project Titan. Джерела повідомляють, що автомобілі будуть оснащені автономною системою водіння, але, цілком імовірно, що через пандемію початок виробництва почнеться у 2025 році.

Система буде оснащена лідарним датчиком - активним далекоміром оптичного діапазону, який допоможе безпілотникам отримати карту дороги в 3D зображенні. Вони будуть запозичені зі смартфонів Apple iPhone 12 Pro та iPad Pro, в яких використовується власна технологія Apple.

В автомобільних акумуляторах Apple буде використовуватися унікальний одноелементний акумулятор, який не тільки зможе збільшити кількість роботи без підзарядки, а й буде відрізнятися своєю доступною вартістю.

Зараз у компанії існує ряд проблем, пов'язаних з конкурентами, постачанням та, власне, самою технологією. Компанії Tesla знадобилося 17 років, щоб вивести на міжнародний ринок свій електрокар. Project Titan спробують це зробити за 10 років. Головними конкурентами Apple, крім ветеранів автовиробництва, є Waymo від Alphabet, які побудували таксі-безпілотник.

Раніше APnews повідомляв, українські вулиці будуть охороняти "фантомні патрулі".

Новини партнерів

Центр Києва частково перекриють через протест ФОПів: карта
Пандемія охопила всю планету: останньою "здалась" Антарктида, де виявили спалах COVID-19