"Антонов" створив компанію в Канаді для збірки модифікованих літаків

"Антонов" створив компанію в Канаді для збірки модифікованих літаків
Читать на русском

Нове підприємство повинно допомогти українським літакам на міжнародному ринку.

Компанія "Антонов" створила дочірнє підприємство в Канаді, яке повинно спеціалізуватися на складанні модифікованої моделі Ан-74. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-служби Укроборонпрому і канадської компанії Capital Hill Group.

Нова компанія отримала назву "Антонов-Канада" і розташувалася в провінції Квебек. На потужностях цього підприємства буде організована остаточне складання моделі Ан-74ТК-200. Саму компанію створили для просування літаків "Антонова" на міжнародному ринку.

Остаточне складання цих літаків буде проходити на виробництвах "Антонова" в Україні та Канаді. Зараз підприємство займається проєктуванням модифікацій, а також готують модель до сертифікації за критеріями Канадського авіаційного управління.

Відзначається, що головним завданням державного підприємства "Антонов" і "дочки" "Антонов-Канада" є налагодження роботи конструкторського бюро з досліджень і розробок, на основі яких виготовляється модель літака для льотних випробувань.

Раніше APnews повідомляв, що міністр економіки Олексій Любченко анонсував створення "нового світу" в Україні до 2030 року. Також він заявив, що вже в цьому році українська економіка почне відновлюватися після ковідного кризи.

Новини партнерів

Під Хмельницьким вантажівка зім'яла авто з декількома людьми
На Житомирщині троє чоловіків побили та забрали сумку з документами у місцевого "Слуги народу"