"Антонов" будуватиме військові літаки для ЗСУ - Зеленський підписав Меморандум

"Антонов" будуватиме військові літаки для ЗСУ - Зеленський підписав Меморандум
Читать на русском

На першому етапі йдеться про три нові військово-транспортні літаки Ан-178, які отримають ЗСУ.

Зеленський підписав Меморандум про співпрацю з будівництва літаків для потреб Збройних сил України між Міністерством оборони та Державним підприємством «Антонов».

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу ОП.

Так, на першому етапі йдеться про три нові військово-транспортні літаки Ан-178, які отримають ЗСУ. Вони можуть використовуватися для доставки особового складу, озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів.

«Ці нові літаки будуть побудовані українськими громадянами, з українських комплектуючих, для українських інтересів. Власне так, як це й повинно бути», - сказав Зеленський.

Та додав, що в майбутньому такі державні замовлення мають бути не сенсацією, а нормою.

Крім того, Президент запропонував державним замовникам продовжити роботу щодо нових контрактів на виготовлення Ан-178 уже з наступного року, а уряду – опрацювати питання про створення у 2021 році української авіакомпанії, яка користуватиметься літаками «Антонова». В планах також розробити Державну науково-технічну програму з розвитку авіапромисловості на 2021-2030 роки та підготувати проведення відповідного засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Раніше APnews писав, що Зеленський готує посилення покарання за корупцію для чиновників.

Новини партнерів

Під Вінницею розбійники з пістолетами захопили магазин з дитиною: фото
У Київраді розповіли, чи будуть підвищувати вартість проїзду в столичних маршрутках