Мажори сидітимуть: радник Авакова обізвав мерзотою чоловіка, який убив у ДТП сім'ю з дітьми

Мажори сидітимуть: радник Авакова обізвав мерзотою чоловіка, який убив у ДТП сім'ю з дітьми
Читать на русском

Антон Геращенко жорстко висловився на підтримку законопроєкту, що посилює відповідальність за порушення ПДР.

У понеділок, 13 липня, на позачерговому засіданні Верховної Ради народні депутати повинні були проголосувати за посилення відповідальності за п'яне водіння. Перед стартом голосування перед депутатами виступив радник міністра внутрішніх справ Авакова Антон Геращенко.

Заступник голови МВС зазначив, що зараз за повторне водіння в нетверезому вигляді виписується грошовий штраф, хоча "грошима питання залучення до відповідальності не вирішується". Також законопроєкт №2695 посилює відповідальність і за інші порушення правил дорожнього руху - знаходження за кермом без прав і перевищення швидкості.

"Цим законопроєктом пропонується за повторне водіння в нетверезому стані 10 діб під арештом. Для того, щоб в тому числі мажори і синки багатих людей знали - вони будуть сидіти за ґратами. А чи знаєте ви, панове народні депутати, скільки людина платить штраф, якщо ходить без прав? 510 гривень! За цим законопроєктом штраф буде 10 200 гривень. Щоб якщо у людини забрали права за п'янку за кермом, його штрафували на серйозну суму. У нас кожен день фіксується кілька сотень людей, які ганяють під 170 кілометрів на годину. Штраф на сьогодні - 510 гривень. Цього мало, тому цей законопроєкт комплексно вирішує питання про притягнення до відповідальності і за швидкість на дорогах, і за водіння в нетверезому вигляді ", - заявив Геращенко.

В кінці свого виступу радник глави МВС згадав і смертельне ДТП під Києвом, в якому загинула сім'я з чотирьох осіб. Геращенко запевнив, що за чинним законодавством винуватець ДТП проведе за ґратами не більше п'яти років.

"І останнє - та мразота, яка вчора вбила чотири людини, знаєте скільки вона відсидить? 5 років! Тому що за чинним законодавством суд дасть йому максимум 10 років, а через пів терміну він вийде за хорошу поведінку. Цим законопроєктом пропонується підвищити відповідальність до 12 років в таких випадках і випускати на свободу тільки після того як людина відсидить 2/3 терміну ", - підкреслив Геращенко.

Читайте також:

Новини партнерів

Кількість смертей від COVID-19 перевищить показники смертності від ВІЛ до кінця року, - Ляшко
Прикордонники видворили з України зірку російських фільмів та заборонили в’їзд на три роки