Андрусів: РНБО виконує роль "ширми" для Зеленського

Андрусів: РНБО виконує роль "ширми" для Зеленського
Читать на русском

Експерт зазначив, що зараз Зеленський входить в "суперімітаційний період"

Виконавчий директор Київської школи державного управління, аналітик, кандидат політичних наук і громадський діяч Віктор Андрусів вважає, що РНБО виконує роль "ширми неспроможності" президента Володимира Зеленського. Про це він заявив в бесіді з шеф-редактором інформаційно-аналітичного порталу "Хвиля" Юрієм Романенком, передає World News.

"Це ширма його неспроможності. Але з іншого боку, давай так скажемо по-зрозумілому - чи виконує сьогодні РНБО роль його яєць? Ні. Тобто це не його яйця. Він як президент насправді, він повинен був бути цим лідером, цим драйвером. Зрештою, у нього є СБУ. Так чи інакше, у нього є той же Аваков. Вони працюють, повне розуміння, підтримка є. Баканов і Венедиктова - це взагалі його люди. Тож як це, ти маєш органи, якими ти нічого не можеш робити, і ти йдеш в інший орган, і ви там приймаєте якісь рішення, на яких ти сидиш як один з учасників цієї наради. Так у чому твоє лідерство? Куди ти ведеш?", - сказав він.

Експерт зазначив, що зараз Зеленський входить в "супер імітаційний період", нібито показуючи позитивні зміни в Україні.

"Він розповідає, що ми виконуємо якусь програму... Послухай, те що ти Медведчука пресанув, це взагалі не було частиною твого програми. Ти виконуй те, що у тебе в програмі написано. Ти написав податок на виведення капіталу - де він? Ось тобі приклад. Якийсь товариш Гетьманцев тебе ось так от може розводити вже пару років", - пояснив аналітик.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Календар городника-садівника на квітень 2021: коли та які рослини можна садити
У всіх лікарнях Києва шукають вибухівку через повідомлення про мінування