Андрій Шевченко пішов з поста тренера збірної України

Андрій Шевченко пішов з поста тренера збірної України
Читать на русском

Андрій Миколайович очолив національну команду в 2016-му році.

Тренер збірної України Андрій Шевченко повідомив, що його контракт з Українською асоціацією футболу закінчився. Про це APnews повідомляє з посиланням на особисті соцмережі Шевченка.

Після завершення чемпіонату Європи-2020 року, на якому збірна України дісталася до 1/4 фіналу, головний тренер і команда пішли у відпустку. Сьогодні ж Шевченко написав у своїх соцмережах наступне:

"Сьогодні закінчився мій контракт з Українською асоціацією футболу, я провів п'ять років з головною командою країни. Це була наполеглива робота, яка довела, що ми здатні грати в сучасний футбол.

Я вдячний президенту і виконкому УАФ за надану можливість попрацювати зі збірною України, вдячний кожному гравцеві, кожній людині хто допомагав і був причетний до команди.

Велика подяка всім уболівальникам за підтримку і критику. Разом нам вдалося показати, що наш футбол може бути конкурентним, результативним і цікавим. З вірою в Україну", - написав Шевченко.

Представники УАФ поки не виступили з офіційними коментарями щодо цієї ситуації. У свою чергу Мирон Маркевич, який займає пост голови комітету збірних УАФ повідомив, що він не знає, йде чи Шевченко зі збірної. Схожим чином відповів і прес-аташе збірної Олександр Гливинський.

Раніше APnews повідомляв, що три українських гравця увійшли до символічної збірної найгірших гравців Євро-2020. У той же час гол Андрія Ярмоленка потрапив до списку претендентів на звання кращого на Євро-2020.

Новини партнерів

У Луганській області зіткнулися Toyota і Volkswagen: постраждали 9 чоловік
Кандидат у канцлери ФРН пригрозив РФ новими санкціями, якщо "Північний потік-2" будуть використовувати проти України