Анбандлінг, приватизація і доступні кредити: Гончарук підбив підсумки роботи свого уряду

Олексій Гончарук
Читать на русском

Олексій Гончарук звернувся до українців з прощальною промовою.

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що у колишньому Кабміні він системно боровся з корупцією. Про це він повідомив у своїй прощальній промові під час пленарного засідання Верховної Ради у середу, 4 березня.

Гончарук зазначив, що його уряд дотримався обіцянки і вирішив питання корупції у "Центренерго" до кінця опалювального сезону.

Розповідаючи про досягнення, нардеп заначив, що уряд змінив менеджмент ще в десятках інших державних компаній, які роками були корупційними годівницями. Серед них – ОПЗ, Енергоатом, Артемсіль і т.д.

За словами Олексія Гончарука, півроку – це надто короткий термін, щоб оцінювати роботу будь-якого уряду, проте результати його роботи українці можуть побачити у своїх платіжках.

"6 місяців — це дуже короткий термін, щоб оцінювати результати будь-якого уряду. Хоча окремі результати нашої з вами роботи українці вже бачать в платіжках.

За цей період ми заклали фундамент для перезавантаження країни — рекордно низька інфляція, рекордно вигідне розміщення єврооблігацій", - наголошує нардеп.

Серед досягень уряду Гончарука у промові зазначено анбандлінг "Нафтогазу", запуск рекордної приватизації, перші концесійні конкурси та доступні кредити для підприємців.

Колишній прем’єр також пообіцяв, що й надалі працюватиме над успішністю країни, незважаючи на те, яку посаду обійматиме.

Анбандлінг, приватизація і доступні кредити: Гончарук підбив підсумки роботи свого уряду
Анбандлінг, приватизація і доступні кредити: Гончарук підбив підсумки роботи свого уряду

Новини партнерів

Денис Шмигаль став новим прем'єр-міністром України
Нардеп Гончаренко накричав на Зеленського і назвав винним в "дірі" в бюджеті. Відео