"Амністія до виборів нереальна". Кравчук повідомив, коли Рада прийме закон про амністію

"Амністія до виборів нереальна". Кравчук повідомив, коли Рада прийме закон про амністію
Читать на русском

Кравчук зазначив, що у законі будуть враховані особливості регіону та світовий досвід у цих питаннях.

Закон про амністію для учасників збройного конфлікту на Донбасі Рада прийме після виборів і формування місцевих органів влади в ОРДЛО. Про це заявив голова делегації України у ТКГ Леонід Кравчук в інтерв'ю "ТАСС", передає APnews.

При цьому Кравчук зазначив, що формування місцевих органів влади на тимчасово окупованих територіях відбуватиметься відповідно до українського законодавства.

"Коли буде створена місцева влада після виборів на непідконтрольній території, буде і прийнятий українським парламентом закон про амністію. Амністія до виборів нереальна", - сказав він.

За словами глави ТКГ, у законі будуть враховані особливості регіону та світовий досвід у цих питаннях.

"Звичайно, військові злочинці і ті, у кого руки у крові, хто вбивав, вони не можуть бути амністовані", - зауважив Кравчук.

Для визначення тих, хто підпадає під амністію, керівник української делегації допустив створення спеціальних комісій за участі місцевої влади.

"Кожна людина буде розглядатися окремо, його вина повинна буде доведена згідно із законом через суд. Іншого бути не може. Невинні люди не повинні постраждати", - додав він.

Раніше APnews писав, Кравчук заявив, що Україна пропонує повністю припинити збройний конфлікт на Донбасі і демілітаризувати ОРДЛО на початку наступного року.

Новини партнерів

У Києві сталася масштабна ДТП з чотирма автомобілями, є загиблий
Резніков заявив, що Україні буде легше повернути Крим, ніж Донбас