Торгові мережі знизили націнку на продукти: список магазинів

Торгові мережі знизили націнку на продукти: список магазинів
Читать на русском

Деякі мережі магазинів взагалі прибрали націнку на продукти.

Торговельні мережі прислухались до рекомендацій Антимонопольного комітету і знизили націнку на продукти першої необхідності. Деякі мережі на час карантину зовсім прибрали націнку на окрему групу товарів.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексія Хмельницького у Facebook.

"На виконання рекомендацій, наданих в рамках справи Київське обласне територіальне відділення АМКУ, це зробили такі мережі: NOVUS, Ашан, METRO Cash&Carry Ukraine, Сільпо, BILLA, АТБ-Маркет, VARUS, ЕКО маркет, Велика Кишеня, Велмарт. Ми вже отримали від них відповідні листи.

Завтра, цю інформацію зможуть перевірити всі бажаючі у магазинах зазначених мереж (інформацію з переліком товарів на які знижено націнку можна буде побачити на сайті компаній)", - йдеться у повідомленні.

За словами Хмельницького, мережі NOVUS, BILLA, VARUS, ЕКО маркет, Велика Кишеня, Велмарт на період карантину взагалі прибрали торгівельну націнку на окрему групу товарів – вона дорівнює 0%.

"Йдеться про окремі позиції по таким товарам як: борошно, буряк, капуста, картопля, морква, різні крупи (в т.ч гречка), цибуля, цукор, олія, макаронні вироби, молоко та яйця.

Щодо лимонів: Компанії також повідомили про суттєве зниження своєї націнки", - зазначив він.

Як повідомляв APnews, в ексклюзивному коментарі голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко розповів, які продукти подорожчають і стануть дешевше найближчим часом.

Новини партнерів

Ляшко розповів подробиці ДТП в Миколаєві
Чи можуть депутати "Слуги народу" брати участь в "онлайн-школі" і чи вважається це порушенням закону