Американську вакцину Pfizer чартерами почали доставляти по світу - ЗМІ

Американську вакцину Pfizer чартерами почали доставляти по світу - ЗМІ
Читать на русском

Компанія Pfizer планує зберігати перші партії вакцини на складах в штатах Мічиган і Вісконсин, а також в Бельгії та Німеччині.

Вакцину від коронавірусу американського виробництва компаній Pfizer і Biontech почали розвозити на склади в США і Європі ще до отримання сертифікації від регулятора. Про це пише The Wall Street Journal, передає APnews.

Зазначається, що вакцину почали доставляти чартерами на склади. Рейси з доставки виконує авіакомпанія United Airlines.

За даними видання, це робиться для того, щоб якомога швидше почати вакцинацію населення після схвалення вакцини регулюючими органами.

Повідомляється, що компанія Pfizer планує зберігати перші партії вакцини на складах в штатах Мічиган і Вісконсин, а також в Бельгії та Німеччині.

Для перевезення вакцини авіакомпанія запросила дозвіл на перевезення 6,8 тонни сухого льоду, що в п'ять разів більше, ніж треба за законом. Як пише The Wall Street Journal, це необхідно для підтримки на борту низької температури, при якій можна безпечно зберігати вакцину.

Раніше APnews повідомляв, яка різниця між вакцинами компаній Pfizer, Moderna та AstraZeneca: ціна, зберігання, ефективність.

Читайте також:

Новини партнерів

Одружений нардеп від "слуг" попався на переписці з коханкою під час засідання Ради. Фото
В Україні знову зафіксували понад 16000 хворих на COVID-19 за добу