Американського музиканта DJ Bassnectar звинуватили в секс-торгівлі та зґвалтуванні неповнолітніх

Американського музиканта DJ Bassnectar звинуватили в секс-торгівлі та зґвалтуванні неповнолітніх
Читать на русском

У 2013 році музикант увійшов до четвірки кращих діджеїв США

Проти американського музиканта DJ Bassnectar подали позов, в якому дві дівчини звинувачують його в секс-торгівлі, дитячій порнографії та зґвалтуванні в період між 2012 та 2016 роками, коли вони були неповнолітніми.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Fox.

За інформацією ЗМІ, колективний позов подали 2 квітня від імені двох жінок. У ньому Bassnectar або Лорін Ештон з Каліфорнії звинувачується в незаконних відносинах з неповнолітніми дівчатами через соціальні мережі, де він, імовірно, "готував їх до статевих актів, змушуючи надсилати йому відверті фотографії та використовувати їх для власного задоволення". Крім Лоріна Ештона відповідачами також заявлені кілька компаній, в тому числі й Amorphous Music Inc., Bassnectar Touring Inc., Interactive Giving Fund, Red Light Management і C3 Presents LLC.

У звинуваченні також зазначено, що продюсер змушував дівчат дивитися фільм "Краса по-американськи" (фільм про взаємини літнього чоловіка і неповнолітньої дівчини, - прим. ред), після він оплачував всі можливі витрати, пов'язані з відвідуванням його виступів і концертів. Потім він запрошував кожну з них в його готельний номер і ґвалтував, свідомо знаючи, що вони неповнолітні.

У позові жінки також згадали, що їх нібито використовували для "фінансування та підтримки підприємства Bassnectar, яке займалося секс-торгівлею". Згідно з судовими документами, музикант платив за секс від 300 до 1600 доларів. Зараз же Алексіс і Рейчел вимагають відшкодувати збиток від минулих та майбутніх емоційних переживань, а також медичні витрати.

Варто відзначити, що це не перше звинувачення проти американського діджея. У липні 2020 Лорін Ештон оголосив про паузу у своїй музичній кар'єрі на тлі звинувачень у сексуальних домаганнях з боку декількох жінок, які також наполягали на зґвалтуванні в неповнолітньому віці.

Тоді ж DJ Bassnectar спростував всі звинувачення і ствердно заявив, що вони не відповідають дійсності:

"Чутки про сексуальні домагання абсолютно не відповідають дійсності. Я хочу залишити все як є, тому що це дійсно так просто. Я ніколи не брав участі в цьому. У той час, коли безліч "важливих" чоловіків закликають до насильства стосовно жінок, я пишаюся тим, що є союзником жінок і солідарний з жертвами", - прокоментував звинувачення музикант.

Водночас він подякував усім тим, хто прислухається до жертв насильства та підтримує їх. Однак на цю мить на нові звинувачення Лорін Ештон ніяк не відреагував.

Раніше APnews також повідомляв, британська співачка Кеті Прайс поділилася про пережитий досвід зґвалтування в 7 років у місцевому парку.

Новини партнерів

Чоловіка, який осквернив пам’ятник добровольцям на Луганщині, відправили у психдиспансер
Матчі збірної України на Євро-2020 проти Австрії і Північної Македонії пройдуть з глядачами