Американський експерт: Дії Путіна можуть бути відповіддю на рішення Зеленського накласти санкції на Медведчука

Американський експерт: Дії Путіна можуть бути відповіддю на рішення Зеленського накласти санкції на Медведчука
Читать на русском

Не виключено, що ще однією причиною дій Путіна може бути відповідь на закриття Зеленським трьох опозиційних телеканалів.

Застосування президентом України Володимиром Зеленським санкцій до глави політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука може бути причиною нинішніх дій глави російської держави Володимира Путіна. Про це йдеться в статті видання Russia Matters, передає NewsOne.

Також автор статті не виключає, що ще однією причиною дій Путіна може бути відповідь на закриття Зеленським трьох опозиційних телеканалів.

"Можливо, це відповідь на недавні зміни в українській політиці і рішення Зеленського накласти санкції на союзника Путіна Медведчука і закрити різні телеканали", - йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який вступив в силу з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років. Це передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів.

26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал - "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK. Але буквально через годину після початку мовлення влада незаконно відключила телеканал від ефіру.

20 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони ввести санкції проти 8 осіб - серед них голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко.

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти і світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і Zik.

За останні 2 місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 10 тисяч матеріалів, присвячених цькування українською владою опозиції і незалежних телеканалів.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

"Тільки не Крим". У Кремлі назвали теми, які можуть обговорити Путін і Зеленський
В Японії чоловік зустрічався відразу з 35 жінками, щоб отримувати від них подарунки на день народження