Американські вчені почали наймасштабніші у світі випробування вакцини від COVID-19

Американські вчені почали наймасштабніші у світі випробування вакцини від COVID-19
Читать на русском

Учасникам тестування будуть давати вакцину і плацебо, проте ні волонтери, ні лікарі не будуть знати, кому саме що дісталось

У Сполучених Штатах Америки представники компанії Moderna, яка займається розробкою своєї вакцини від коронавірусу разом із Національними інститутами охорони здоров’я США, розпочали наступний етап клінічних випробувань. Про це повідомляє APnews з посиланням на Associated Press.

У випробовуваннях візьме участь 30 тисяч волонтерів, що робить їх найбільш масштабним дослідженням у світі вакцини від коронавірусу. Під час випробовувань перевірять дієвість і безпечність вакцини.

Учасникам тестування будуть давати вакцину і плацебо, проте ні волонтери, ні лікарі не будуть знати, кому саме що дісталось.

Щомісяця американська урядова мережа із запобігання COVID-19 відбиратиме на тестування одну з вакцин, які перебувають на етапі створення, й тестуватиме її на 30 тисячах добровольців - щоразу нових.

Як повідомляв APnews раніше, китайська національна компанія Biotec (CNBG) заявила про безпечність та ефективність однієї з вакцин проти коронавірусу, яку попередньо тестували на людях.

Новини партнерів

У Росії оштрафували журналіста, якому зламав руку поліцейський
У Харкові чотири комунальника смертельно отруїлися аміаком