Американська компанія купила стадіон "Чорноморець"

Американська компанія купила стадіон "Чорноморець"
Читать на русском

За два роки стадіон подешевшав на мільярд гривень.

Стадіон "Чорноморець" в Одесі змінив власника. Новим власником стадіону стала американська компанія Allrise Capital Inc. Про це APnews повідомляє з посиланням на сайт Фонду гарантування вкладів.

Договір купівлі-продажу сторони підписали 16 липня. Причому угода могла і не відбутися, адже 11 червня Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на стадіон, що зробило його продаж неможливим. У Фонді, правда, запевняють, що накладення арешту на майно, що належить неплатоспроможному банку заборонено.

Компанія, яка в підсумку стала новим власником стадіону, зареєстрована в США, проте в її менеджменті багато росіян. У будь-якому випадку переможець торгів зміг купити цілий комплекс будівель майже на мільярд гривень дешевше за стартову ціну - за 193 мільйони гривень. Початкова ціна, яку вперше виставили ще в травні 2018-го року, становила 1 мільярд 139 мільйонів 895 тисяч гривень.

Гроші, які ФГВФО вдалося виручити від продажу стадіону, підуть на погашення вимог кредиторів "Імексбанку" (через банкрутство якого торги і стартували) і державі. Відзначимо, що продати стадіон вдалося тільки з 21-ї спроби.

Читайте також:

Новини партнерів

Примусовий медогляд, в'язниця і позбавлення прав. В Раді пропонують посилити санкції за нетверезе водіння
Схема на мільярд. Хто і навіщо купив готель "Дніпро" і до чого тут російський слід