Альтернативи локдауну не існує, тому країна піде на карантин – "Слуга народу"

Альтернативи локдауну не існує, тому країна піде на карантин – "Слуга народу"
Ексклюзив
Читать на русском

Нардеп Дмитро Гурін заявив, що локдаун ведуть у будь-якому випадку.

Єдине рішення зупинити хвилю захворювань на коронавірус – ввести тотальний локдаун в Україні. Альтернативи цьому рішенню наразі не існує.

Про це заявив нардеп від "Слуги народу" Дмитро Гурін в коментарі редакції APnews.

За його словами, якщо не ввести локдаун, медична система зазнає колапсу, адже лікарні по Україні вже перевантажені.

"Зараз питання не в тому, чи потрібен локдаун, а в тому, чи можемо ми сьогодні без нього обійтися.

І я скажу – ні, не можемо. Локдаун буде, альтернативних варіантів, на жаль, немає. Вже зараз лікарні в Україні перевантажені.

Я розмовляв з колегою з парламенту, яка підхопила ковід. Вона лежить і лікується у важкому стані вдома, тому що місць в лікарнях немає взагалі – ні в приватних, ні в яких.

Ми розуміємо, що навіть якщо ми стримаємо коронавірус на тому рівні, на якому він є зараз, то буде колапс медичної системи, який буде продовжуватися. Нам потрібно збити цю хвилю, тому і буде локдаун", - наголосив Гурін.

"Слуга народу" також наполягає на необхідності "інтелектуального локдауна". Нардеп зазначив, що не потрібно обмежувати роботу громадського транспорту, закривати кафе і ресторани, а просто грамотно відрегулювати все.

"Що стосується того, наскільки він буде жорстким, за якими правилами, то тут потрібно дивитися на те, що буде пропонувати Кабінет міністрів. Як ми бачимо по карантину вихідного дня, на жаль, уряд не завжди пропонує розумні речі.

Потрібно вмикати мозок і думати, щоб не створювалися черги, якщо буде обмежуватися робота, наприклад, торгівельного центру. Це призводить до того, що створюється черга на вході, і з'являється небезпека зараження.

Необхідно все відрегулювати, щоб це було адекватно. Я вважаю, що ресторани і кафе повністю закривати не можна, вони мають працювати на виніс. Тут потрібен "інтелектуальний локдаун", про який говорив пан Арахамія (ред. – глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія). Вже саме час вмикати інтелект", - наголосив Дмитро Гурін.

Як повідомляв APnews, епідеміолог нам пояснив, чому у "новорічному" локдауні немає ніякого сенсу.

Новини партнерів

"Україна провалила всі карантини". Епідеміолог пояснив, як найкраще боротися з коронавірусом
За тиждень до смерті Марадона впав і вдарився головою, - заява