Альпака мало не зірвала матч сьомого дивізіону Англії

Альпака мало не зірвала матч сьомого дивізіону Англії
Читать на русском

Матч довелося зупинити на 20 хвилин.

Матч сьомого дивізіону Англії між "Карлтон Атлетик" і "Ілклі Таун" перервався незадовго до свистка на перерву. А причиною такої зупинки стала вибігла на поле альпака. Про це APnews повідомляє з посиланням на клубний Twitter "Ілклі Таун".

Відразу варто обмовитися - зазвичай матчі нижчих футбольних дивізіонів перериваються більш звичними тваринами - котами або собаками. Однак недалеко від стадіону "Карлтона" розташована ферма, де розводять альпака. За словами одного з уболівальників господарів, Гевіна Ботміта, ця альпака - давній уболівальник "Карлтона", який регулярно з'являється на полі поруч зі стадіоном під час матчів.

Втім, цього разу Оскар (саме так звуть порушника) явно допоміг гостям. Принаймні, такої думки дотримується президент "Ілклі Таун" Річард Джайлз. Адже після вимушеної перерви, яка затягнулася на 20 хвилин, гості змогли забити двічі і перемогти.

На відео поява альпаки зняла Клер Армстронг, covid-офіцер "Ілклі Таун". Вона розмовляла по телефону, коли побачила Оскара. Очевидно, її рішення перервати розмову справдилося, оскільки відео стало вірусним.

Тепер же президент "Ілклі Таун" хоче завести альпаку-маскота для команди. "Спробуємо зв'язатися з найближчими фермами", - заявив Річард Джайлз.

У заявці збірної України на матчі з Францією, Іспанією та Німеччиною всього лише один дебютант
"Вони переживають": Резніков розповів, як росіяни відмовились від запропонованого українською делегацією шоколаду

Новини партнерів