Аліна Паш пояснила фейкову довідку про відвідування Криму: "Мені хотіли допомогти"

Аліна Паш пояснила фейкову довідку про відвідування Криму: "Мені хотіли допомогти"
Читать на русском

Співачка заявила, що вже отримала справжню довідку від прикордонників, а після скандалу розірвала стосунки зі своїм директором.

Переможниця Нацвідбору на Євробачення Аліна Паш прокоментувала скандал із підробною "довідкою" про відвідування Криму. За її словами, "документ" був наданий членом її команди, але отримав він його "не тим шляхом".

При цьому Паш заявила, що вже отримала справжню довідку від прикордонників, а після скандалу розірвала стосунки зі своїм директором. Про це співачка написала в Інстаграмі, передає APnews.

"Поки ми чекали офіційну відповідь на мій запит від Прикордонної служби, член моєї команди намагався знайти цю інформацію якомога швидше і обрав не той шлях, який би погодила я чи будь-хто інший з нас", - заявила Паш.

Додавши, що довірилася, бо думала, що довідка офіційна, та й підстав вважати, що довідка не є справжня, ніхто з команди не мав. При цьому яким чином її було отримано - невідомо.

“Я розумію, що людиною із моєї команди рухало бажання допомогти, але такого роду допомога недопустима", - сказала співачка.

Та пообіцяла, що якщо виявиться, що вона підроблена - свої висновки мають зробити правоохоронні органи та суд, а вона “допомагатиме у встановленні істини”.

При цьому співачка вибачилась за інцидент, зазначивши, що “їй пхають палки в колеса”. Та повідомила, що розриває стосунки зі своїм директором, процесом уже займаються юристи.

За словами дівчини, відповідь на свій власний запит до ДПСУ вона отримала сьогодні об 11:00 і справжню довідку вона вже передала Суспільному мовнику.

Раніше APnews писав, що скандал навколо Нацвідбору до Євробачення набирає обертів. Держприкордонслужба повідомила, що не видавала Аліні Паш довідки про в'їзд у Крим, а отже документ, який вона надала - фейковий.

Новини партнерів

Верховна Рада вирішила, що Україна вийде з угоди СНД щодо правил визначення походження товарів
У Дніпрі на День єднання в небі з'явиться найбільший український «лазерний прапор» (Відео)