Активність Тельців, здоров'я Раків та побачення Водоліїв: гороскоп на 9 грудня для кожного знаку зодіаку

Активність Тельців, здоров'я Раків та побачення Водоліїв: гороскоп на 9 грудня для кожного знаку зодіаку
Читать на русском

Щоденний астрологічний прогноз завжди рятує в ситуаціях, коли немає розуміння як краще вчинити. Прислухайтеся до порад зірок, рішення точно знайдеться.

Овен

21 березня — 19 квітня

Цього дня Овни можуть відчувати підвищену втому, намагайтеся не перенапружуватися та не брати участь в активних видах спорту. Остерігайтеся різальних інструментів, ймовірні травми через неуважність. Сновидіння, які вам наснилися цієї ночі, можуть справдитися. Зверніть увагу на знаки.

Телець

20 квітня — 20 травня

Цей день чудово підходить для різноманітних активностей. Буде добре, якщо сьогодні ви проведете час на свіжому повітрі якнайдовше. Сприятливий період для налагодження нових зв'язків та відновлення старих. У цей день постарайтеся всі важливі рішення приймати мудро та виважено.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Цього дня може виникнути непорозуміння з дорогими людьми. У цей період важливу роль відіграє ваше терпіння, але якщо вас щось не влаштовує, краще про це не мовчати, а поговорити. Несприятливий період для планування змін. Краще цим зайнятися трохи згодом.

Рак

21 червня — 22 липня

У цей період дуже важливо стежити за своїм здоров'ям, щонайменше переохолодження або протяг може викликати застуду. Якщо ви вже звернулися до лікаря, у такому разі потрібно дотримуватись усіх рекомендацій. Від вашої відповідальності залежить загальне самопочуття.

Лев

23 липня — 22 серпня

Цей день краще присвятити спокійній роботі, яка не вимагає високої концентрації. Несприятливий період для укладання важливих договорів та угод. Постарайтеся цього дня бути стійкими, краще добре відпочити. Зірки підказують, що вам потрібно запастися терпінням, незабаром вам це знадобиться.

Діва

23 серпня — 22 вересня

Життєвий потенціал у цей день буде невисоким, тому намагайтеся займатися не дуже активною діяльністю. У відносинах з коханою людиною постарайтеся виявити терпіння та розуміння, інакше можливі конфлікти. Не дозволяйте своїм емоціям приймати рішення замість вас, вам потрібно зрозуміти, що це лише ваша відповідальність.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

Сприятливий період для того, щоб припинити спілкування з тими, хто останнім часом був холодним і не виявляв ініціативи. Вам потрібно розібратися в собі та проаналізувати ваші стосунки з навколишніми. Намагайтеся позбавитися всіх негативних думок і установок.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Сприятливий період для того, щоб дисциплінувати себе. Це може стосуватися роботи або спортивних занять, а можливо і того, й іншого. Намагайтеся стежити за своєю поведінкою та словами, інакше можливі образи близьких людей. Ви маєте всі можливості, щоб досягти сімейної гармонії.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Сприятливий період для того, щоб зробити вибір або прийняти рішення, яке тривалий час відкладали на потім. Хороший відпочинок та усамітнення допоможе вам наповнитися силами та енергією, розпланувати найближчі тижні.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

Сприятливий день, який принесе Козорогам нові перспективи. Можливо, настав час задуматися про відпочинок чи подорож? Зірки вказують на те, що вам потрібний відпочинок.

Водолій

21 січня — 18 лютого

Цей день добре підходить для налагодження стосунків чи романтичних побачень. Загалом усе, за що ви сьогодні не взялися, буде вдало складатися. Сприятливий період для здійснення великих покупок.

Риби

19 лютого — 20 березня

Цей день потрібно спланувати наперед, спонтанність сьогодні протипоказана. Сприятливий час, вдасться знайти гармонію і мир у собі. Також у цей день велика ймовірність віщих снів.

Новини партнерів

Понад сто українців застрягли в аеропорту Мілана через втому пілотів
На Чернігівщині друга смертельна ДТП за тиждень: зіштовхнулись вантажівка і трактор