Активісти влаштували під ОП галасливий протест, "закликаючи" Зеленського стуком касок

Активісти влаштували під ОП галасливий протест, "закликаючи" Зеленського стуком касок
Ексклюзив
Читать на русском

Протестуючі заявили, що вони - потенційні мерці

У Києві під Офісом Президента 30 червня було людно і гамірно. Зібралося відразу кілька протестів, на одному з них люди викликали Зеленського стуком касками об асфальт. Про це з місця повідомляє кореспондент APnews.

Активісти з касками виступають проти ряду законопроектів, а саме - законопроекту № 2681, закону про працю 2708, закону про профспілки 2681 і закону про фондах соціального страхування. У рупор активісти скандували "Банки - вбивці", називаючи себе "потенційними мерцями". Мова зайшла про колекторів, які "вбивають людей за борги в банках".

"На кладовищі лежить наше з вами покоління: від 1974 до 1994... Тут сьогодні знаходяться потенційні мерці - наше покоління в небезпеці, його знищують. В наші квартири вламуються, нас і наших дітей викидають з квартир... Людей просто знищують. Це ті люди, які були підприємцями або співробітниками різних підприємств. Їхній бізнес віджали, люди позбавлені можливості працювати, жити і платити за тими ж кредитами", - заявила одна з активістів.

Протестуючі стали вимагати, щоб до них вийшов Зеленський, тому періодично вони стукали касками об асфальт. Такі дії відбувались досить часто, кілька разів по 5-10 хвилин. Однак до протестуючих так ніхто і не вийшов.

Читайте також:
Сотні членів профспілки прийшли з гумовою лялькою нардепа Третьякової під ОП і влаштували бунт

Новини партнерів

"Зеленський злякався конкуренції": Клітіна заявила, що її звільнили з Космічного агентства
Третьякова стверджує, що термін "неякісні діти" придумав нобелівський лауреат