Акаунти 8-річної моделі та 13-річного блогера заблокували в одній з соцмереж - омбудсмен

Акаунти 8-річної моделі та 13-річного блогера заблокували в одній з соцмереж - омбудсмен
Читать на русском

8-річна дівчинка мала у LIKEE близько 6 млн підписників

Дитячий омбудсмен Микола Кулеба заявив, що акаунти 8-річної моделі та 13-річного блогера заблокували у мережі LIKEE, де у них було найбільше підписників. Представники соцмережі заявили, що вони обурені контентом, який публікували діти.

Про це APnews пише з посиланням на повідомлення омбудсмена.

“Надзвичайно важливо, щоб соціальні мережі свідомо ставилися до контенту, який в них поширюється, зокрема контенту за участі дітей. Після інциденту, який набув резонансу, акаунти «юних блогерів» в мережі LIKEE заблоковано”, - наголосив він.

Кулеба наголосив, що всі соціальні мережі, якими користуються діти, мають ретельніше ставитися до того контенту, який в них є.

“Адже діти дуже чутливі, і деструктивний контент має на них сильний вплив”, - резюмував уповноважений з прав дітей.

Зазначимо, що ми перевірили та дійсно не знайшли акаунти дітей у соцмережі. Проте вони продовжують публікуватись у інших соцмережах, зокрема у Instagram.

Соцмережа LIKEE дуже схожа за своїм функціоналом на соцмережу TilTok. Там публікують короткі розважальні відео під музику.

Що цьому передувало?

У березні 2021 року 8-річна модель з Києва Мілана Маханець оголосила про відносини з 13-річним блогером Павлом Паєм. За словами малолітньої, вона постійно спить разом зі своїм «бойфрендом».

Багатьох інтернет-користувачів обурив факт такої юної любові. За словами матері дівчинки, «дітей ніхто не змушує показувати романтичні відносини» і у них «справжня любов».

Однак дитячого омбудсмена Миколу Кулебу ці аргументи не переконали і він поскаржився в поліцію.

Раніше APnews повідомляв, любить його як брата: мати 8-річної Мілани знову «виправдала» її за роман з 13-річним блогером.

Новини партнерів

У Запоріжжі п'яний чоловік влаштував стрілянину, - фото
Зеленський анонсував створення коаліції країн-лобістів, які "допоможуть" Україні вступити в ЄС