Air Canada звільнить близько 20 тисяч працівників через коронавірус

Air Canada звільнить близько 20 тисяч працівників через коронавірус
Читать на русском

В Air Canada заявляють, що нині авіакомпанія літає приблизно на 5% від потужності в порівнянні з минулим роком

Через кризу у туристичній галузі, спричинену пандемією коронавірусу, канадська авіакомпанія Air Canada скоротить до 60% співробітників. Про це повідомляє APnews з посиланням на CBC.

Керівництво Air Canada заявило про скорочення працівників компанії як мінімум удвічі, оскільки пандемія COVID-19 завдала значної шкоди галузі авіаперевезень. Звільнення заплановані на 7 червня.

"Сьогодні ми прийняли надзвичайно складне рішення про значне скорочення нашої діяльності, щоб відповідати прогнозам, що, на жаль, означає скорочення нашої робочої сили на 50-60 відсотків. За нашими оцінками, постраждають близько 20 000 осіб", - йдеться в заяві авіакомпанії в п'ятницю ввечері.

Через закриття кордонів і карантину, які призвели до ще більшого скорочення попиту на поїздки, Air Canada посадила близько 225 літаків.

В Air Canada заявляють, що нині авіакомпанія літає приблизно на 5% від потужності в порівнянні з минулим роком. У компанії сподіваються збільшити кількість польотів до 25% до кінця року.

При цьому зазначається, що авіакомпанія спалює 22 мільйони доларів в день через введені обмеження.

Як повідомляв APnews раніше, в МАУ розповіли про вихід з колапсу: Авіація вийде з кризи не раніше 2023 року, квитки будуть дорожчати, а флот скорочуватись.

Новини партнерів

Законопроект про референдум можуть розглянути в Раді за декілька тижнів, - Разумков
Коронавірус в Україні може піти на спад вже наприкінці травня, - дослідження