Адвокати стверджують, що Болдвіну могли підкинути бойовий патрон для саботажу зйомок фільму «Іржа»

Адвокати стверджують, що Болдвіну могли підкинути бойовий патрон для саботажу зйомок фільму «Іржа»
Читать на русском

За 7 годин до інциденту на знімальному майданчику відбувся страйк серед співробітників через заходи безпеки

Адвокати зброярки фільму “Іржа”, на зйомках якого Алек Болдвін випадково застрелив українського оператора Галину Хатчінс, припустили, що хтось спеціально поклав бойовий патрон у коробку з холостими, щоб саботувати роботу на майданчику.

Про це повідомляє APnews із посиланням на Today.

Адвокати Ханни Гутьєррес-Рід, зброярки фільму “Іржа”, Джейсон Боулз та Роберт Горенс розповіли свою версію, як бойовий патрон потрапив у зброю, з якої Алек Болдвін убив Галину Хатчінс та поранив режисера Джоела Соуза.

“Я вважаю, що той, хто зробив це, хотів саботувати знімальний майданчик, довести свою точку зору, заявити про своє невдоволення. І ми знаємо, що напередодні люди пішли зі знімального майданчика”, - сказав Джейсон Боулз.

Він натякнув на страйк у команді, який стався за 7 годин до смертельного інциденту через заходи безпеки на знімальному майданчику.

За його словами, на даному етапі розслідування кожен член знімальної групи може бути підозрюваним і нікого не можна виключати.

“Ми знаємо, що в коробці з холостими патронами був бойовий патрон, якого там не мало бути. Ми знаємо за людей, які йшли з майданчика через невдоволення у роботі. Також ми маємо часові рамки, приблизно з 11 ранку до 13 дня того дня, коли вогнепальна зброя залишалася без нагляду, тому була можливість підкинути патрон”.

Другий адвокат Роберт Горенс також додав, що боєприпаси знаходилися на знімальному майданчику у вантажівці, до якої був доступ у кожного.

Вони стверджують, що Ханна Гутьєррес-Рід мала ще одну роботу на зйомках - ключовий помічник з реквізиту, і після передачі зброї помічникові режисера Девіду Холлсу вона не виконувала роботу зброярки.

Раніше слідчі підтвердили, що до зброї з бойовим патроном доторкнулися 4 особи - актор Алек Болдвін, зброярка Ханна Гутьєррес-Рід, помічник режисера Девід Холлс і реквізитор Сара Закрі. Наразі поліція вилучила близько 500 набоїв з реквізиту “Іржа”, щоб з'ясувати, чи були ще бойові патрони.

Раніше APnews також повідомляв, розлючений Алек Болдвін вперше прокоментував трагедію журналістам

Новини партнерів

Кабмін призначив тимчасового голову Мінекології
Дружину Семенченка підозрюють у крадіжці пожертв з фонду батальйону "Донбас" на суму понад 150000 гривень