Адвокат стверджує, що бізнесмена Старицького застрелила дружина Кожари

Адвокат стверджує, що бізнесмена Старицького застрелила дружина Кожари
Читать на русском

Дружина підозрюваного екс-міністра Леоніда Кожари написала заяву, в якій стверджує, що намагалася відібрати пістолет у Сергія Старицького.

Дружина колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожари зізналася в ненавмисному вбивстві олігарха Сергія Старицького. Про це заявив адвокат екс-глави МЗС, передає Українська правда.

Так, 25 березня Марина Козерод нібито написала заяву, в якій зізналася в скоєнні кримінального злочину, що є казусом, тобто не залежало від її волі. При цьому прокурори зазначили, що такої заяви ще не отримували.

За словами адвоката, в заяві йдеться про те, що Кожара і Старицький відпочивали разом, вживали спиртні напої.

"Це відбувалося в будинку Кожари та Козерод. Атмосфера була невимушеною, підстав для конфлікту нібито не було. Увечері, між 21 і 22 годинами, Старицький нібито був в стані сп'яніння, і в його правій руці Козерод "пістолет". Кожара на той момент нібито знаходився на другому поверсі будинку", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Козерод "намагалася відібрати пістолет" у загиблого бізнесмена. За словами адвокатів, дружина Кожари раніше подавала заяви, в яких просила провести слідчі дії з її участю і говорила, що "може повідомити механізм утворення поранення" убитого Старицького.

У свою чергу, прокурор і сторона потерпілих відповіли, що це формулювання говорить лише про те, що жінка була свідком. Крім того, експертиза не виявила на руках Козерод слідів продуктів пострілів.

Новини партнерів

Російський письменник Борис Акунін заразився китайським коронавірусом
Що дозволено, а що заборонено в Україні до 24 квітня: роз’яснення уряду