Адвокат розповів, чи прийде Порошенко в суд у "справі Семочко"

Адвокат розповів, чи прийде Порошенко в суд у "справі Семочко"
Читать на русском

Адвокат Порошенка нагадав, що п'ятого президента підозрюють в тому, що він підбурював перевищити повноваження керівника зовнішньої розвідки, видавши указ.

П'ятий президент Петро Порошенко прийде на судове засідання в Печерському районному суді Києва у справі глави Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву адвоката Ігоря Голованя в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Він не буде уникати. Він заявив, що відвідає (судове засідання, - ред.) не дивлячись на всі ті сумні події, які відбулися (смерть батька, - ред.)", - повідомив захисник.

При цьому він вважає, що засідання має закінчитися повною відмовою від запобіжного заходу. Крім того, він вказав, що в четвер, 18 червня, буде вирішуватися питання про відвід судді.

"Все почалося з великої брехні. Петра Порошенка ніхто не підозрює навіть в перевищенні повноважень. Йдеться про те, що він підбурював перевищити повноваження керівника зовнішньої розвідки, а підбурював він так, що видав указ, то мережу реалізував конституційні права президента. При цьому керівника зовнішньої розвідки звинувачують в тому, що він перевищив свої повноваження, тому що виконав указу президента, а укази президента, згідно з Конституцією, є обов'язковими до виконання на всій території України - це колосальний абсурд", - пояснив Головань

За його словами, прокуратура наполягає на тому, що вони повідомили Порошенко про підозру, але це абсолютна брехня, тому що співробітник прокуратури не був уповноважений вручити підозру та не мав відповідного розпорядження.

Як раніше повідомляв APnews, Офіс генерального прокурора в Печерському районному суді зажадає для п'ятого президента України та лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенко запобіжний захід у вигляді арешту.

Новини партнерів

Бужанський розповів про голосування, за яке йому соромно
Це дно дна: Бужанський розповів про конфлікт з В'ятровичем і "банкет" на річницю Голодомору