"Адекватне рішення": Санлікар Ляшко розповів, чому він не пішов у мери Києва від "Слуги народу"

"Адекватне рішення": Санлікар Ляшко розповів, чому він не пішов у мери Києва від "Слуги народу"
Читать на русском

При цьому, Віктор Ляшко не захотів пояснювати, хто від самого початку пропонував йому йти в мери Києва.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що він не брав участі у праймеріз "Слуги народу" на посаду мера столиці через епідеміологічну ситуацію.

Про це він повідомив в коментарі "УП", передає APnews.

За його словами, саме ситуація із захворюваністю населення на коронавірус змушує його залишатися на своїй посаді.

"Сьогодні епідситуація в Україні змушує мене залишатися на посаді, на якій я перебуваю сьогодні. Я вважаю себе професіоналом та експертом у цій сфері, тому першочерговою задачею все ж є – відновити систему протиепідемічного захисту. Людина має бути максимально ефективна там, де вона зараз є, і на тій посаді, на якій зараз приносить максимальну користь", - пояснив Ляшко і додав, що це рішення виключно його і, що він вважає його найбільш адекватним в даній ситуації.

При цьому, Віктор Ляшко не захотів пояснювати, хто від самого початку пропонував йому йти в мери Києва. Він також не відповів, чи надходила згадана пропозиція від Офісу президента.

Також Ляшко не відповів чітко на запитання щодо київських виборів міського голови та як довго планує перебувати на посаді головного санітарного лікаря країни.

Як повідомляв APnews, потенційний мер Києва Ірина Верещук розповіла, як збирається перемогти Кличка на міських виборах, а також про свою команду і підтримку президента.

Новини партнерів

У Рівненській області підпалили будинок голови райради та депутата Батьківщини
Скриню Пандори відчинено. Реакція українських політиків на переговори Зеленського з терористом