Або смерть, або інвалідність: У Раді роз’яснили, в якому випадку хворі на Covid-19 медики отримають страхові виплати

Або смерть, або інвалідність: У Раді роз’яснили, в якому випадку хворі на Covid-19 медики отримають страхові виплати
Читать на русском

Страхові виплати медики отримуватимуть лише у тому випадку, якщо у них з’являться ускладнення від коронавірусної хвороби.

В стабілізаційному фонді є кошти для страхових виплат для медпрацівників, які захворіли на коронавірус.

Про це повідомляє APnews, посилаючись на заяву голови комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайла Радуцького.

За його словами, страхові виплати медики отримуватимуть лише у тому випадку, якщо у них з’являться ускладнення від коронавірусної хвороби.

"В законопроекті №2276-1 сказано, що ці виплати за зараження відбуваються лише в тому випадку, якщо є наслідки такого зараження. Адже ми з вами знаємо, що 90% захворівших на COVID-19 переносять його або безсимптомно, або без наслідків. Там навіть сума більше, ніж в №3376, але є уточнення, що це (ред. - виплати) йде якщо є ускладнення, якщо воно привело до інвалідності.

Також на відміну від №3376, була збільшена сума у випадку смерті медпрацівника. У бюджеті, в стабілізаційному фонді, який утворений урядом на боротьбу з коронавірусом, порахували статистично, що гроші є на такі виплати", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв APnews, у Києві медики виходили на чергову акцію протесту через зниження зарплат.

Новини партнерів

Нардепи проголосували за залучення інтернів до боротьби з Covid-19 і проведення масштабного тестування
Мадонна зізналась, що перехворіла на коронавірус