5 питань Зеленського: як будуть опитувати українців

5 питань Зеленського: як будуть опитувати українців
Читать на русском

Волонтери будуть працювати з 8:00 до 20:00 з чотирма перервами

Волонтери в день місцевих виборів будуть проводити опитування від президента Володимир Зеленського поза виборчою дільницею і не можуть ні за кого агітувати. Про це повідомляє APnews з посиланням на Українську правду.

Відзначається, що на волонтерах буде спеціальна манишка і з опломбованими скриньками, на яких повинна бути напис "5 запитань від президента". Вони не можуть агітувати за жодного з кандидатів, а також повинні перебувати поза виборчими дільницями.

У Києві волонтери будуть працювати по дві людини, іноді - по одному з 8:00 до 20:00 з чотирма перервами по 15 хвилин. Після завершення опитування урни відвезуть в місце підрахунку голосів, а невикористані бланки знищать. За результатами підрахунку складуть протокол.

Волонтери повинні бути в масках і рукавичках, а координувати їх будуть через Telegram. При цьому встановлювати намети або інші конструкції не планують.

5 питань Зеленського: як будуть опитувати українців

Як раніше повідомляв APnews, псування бюлетенів з опитуванням президента Володимира Зеленського може бути прирівняна до хуліганства.

Новини партнерів

Поліцейські зафіксували майже 200 порушень "дня тиші" перед місцевими виборами
У Франції засудили студентку, яка виправдовувала вбивство вчителя через карикатуру