43 566 українців старше 60 років померли від COVID-19, – МОЗ

43 566 українців старше 60 років померли від COVID-19, – МОЗ
Читать на русском

У МОЗ підкреслили, дані говорять про те, що люди похилого віку знаходяться в найвищій зоні ризику через коронавірусну інфекцію.

В Україні станом на 14 серпня від коронавірусної інфекції померли 53 255 громадян, з них 43 566 – це громадяни старше 60 років. Таким чином понад 80% померлих – це люди похилого віку.

Про це APnews повідомляє з посиланням на дані опубліковані пресслужбою Міністерства охорони здоров'я України.

За даними міністерства, серед померлих від коронавірусу частка людей у ​​віці 60-69 років становить 29% (15 533 особи), а у віці понад 70 років – 52% (28 033).

У МОЗ звернули увагу, ці дані вказують на те, що люди похилого віку знаходяться в найвищій зоні ризику від коронавірусу. Підкреслюється, чим старша людина, тим вище ризик важкого перебігу хвороби та смерті. А єдиним способом захисту від інфекції все ще залишається вакцинація.

"Єдиний спосіб захистити себе від важких наслідків і смерті від COVID-19 це вакцинація", – підсумували в МОЗ, нагадавши, що вакцинація від коронавірусу в Україні безкоштовна і добровільна, а хронічні хвороби та похилий вік не є протипоказанням до щеплення.

Раніше APnews повідомляв, не вакциновані частіше вмирають від штаму "Дельта".

Новини партнерів

"Я жива і у безпеці": до України разом з врятованими з Афганістану прибула відома кінорежисерка Сахра Карімі
Справа Шеремета: Антоненку і Дугар продовжили запобіжний захід