Чотири кризи та переливання крові: Денисова розповіла про плачевний стан Саакашвілі

Чотири кризи та переливання крові: Денисова розповіла про плачевний стан Саакашвілі
Читать на русском

За словами Денисової, у дворі колонії чергує реанімаційна бригада.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова поспілкувалася з Міхеїлом Саакашвілі, який перебуває у в'язниці у місті Руставі. Стан здоров'я політика з кожним днем ​​погіршується, а на подвір'ї колонії чергує реанімаційна бригада.

Про це український омбудсмен заявила під час розмови із журналістами під будівлею СІЗО, пише APnews.

За її словами, у Саакашвілі було чотири кризи – дві гіпертонічні та дві по крові (падали необхідні життєві показники).

Як зазначила Денисова, хоч під в'язницею і чергує реанімаційна бригада, але вона може лише зробити переливання крові та масаж серця, а щоб відновити життєво важливі органи на 27-й день голодування Саакашвілі потрібно до лікарні.

Політик хоче, щоб його перевезли до приватної клініки у разі погіршення стану. Водночас Денисова висловила думку, що його можуть не встигнути довезти туди.

Крім того, Людмила Денисова наголосила, Саакашвілі не переїжджатиме до тюремної лікарні, оскільки вважає, що там небезпечно для його життя через склад ув'язнених. Більше того, там йому не зможуть надати необхідну допомогу.

Міхеїл Саакашвілі також повідомив, що хоче публічного розгляду його справ у суді. А ще він вважає себе "в'язнем Путіна".

Раніше APnews повідомляв, прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що Міхеїл Саакашвілі насправді лише симулює голодування, обманюючи суспільство.

Варто зазначити, що адвокат Міхеїла Саакашвілі заявив, що політика хочуть вбити в тюремній лікарні і на цю гучну заяву також відреагував прем'єр-міністр.

Новини партнерів

В Україні вакцинувалися від COVID-19 понад 15 тисяч осіб до 18 років
В Україні дозволили вакцинувати проти COVID-19 дітей від 12 років