35 заражених, і два загиблих. У гуртожитку в Вишневому діють дивні і небезпечні правила карантину

35 заражених, і два загиблих. У гуртожитку в Вишневому діють дивні і небезпечні правила карантину
Ексклюзив
Читать на русском

За словами військового Національної гвардії, магазин, а також аптека і ломбард, які знаходяться з ним поруч, не перебувають в оточенні

Мешканці гуртожитку в місті Вишневе, де зафіксовано спалах коронавірусу, можуть виходити в розташований поруч магазин, при цьому працівників магазину спокійно відпускають додому після того, як у них закінчується зміна. Про це повідомив журналіст APnews, який побував на місці інциденту.

Нам вдалося з'ясувати, що потенційно зараженим мешканцям гуртожитку не дозволяють залишати будівлю тільки тоді, коли проводиться тестування.

За словами військового Національної гвардії, магазин, а також аптека і ломбард, які знаходяться з ним поруч, не перебувають в оточенні, вони працюють.

"Я думаю, що тому, хто повісив ці стрічки, було видніше. Вони так визначили, що тут вони висять, а там вони не висять", - заявив співробітник Національної гвардії, відповідаючи на питання про те, чому частина території гуртожитку оточена, а частина - ні.

Він зазначив, що, швидше за все, магазин відкритий, оскільки мешканці гуртожитку роблять замовлення на покупку продуктів в ньому. Також він дозволив журналісту зайти в магазин.

"У магазин, наприклад, мешканці роблять замовлення, напевно, купують там продукти... зайдіть в магазин, може, він не працює", - додав військовий.

Крім того, на відео можна помітити, як в магазин заходять і виходять люди. Туди ж приїхали інкасатори з "ПриватБанку", один з яких зажадав, щоб журналіст припинив зйомку, і пригрозив забрати телефон.

Як повідомляв APnews раніше, після того, як 13 квітня у гуртожитку у Вишневому підтвердили коронавірус у однієї особи, мер міста розпорядився провести тестування всім мешканцям гуртожитку.

Нагадаємо, що секретар Вишневої міської ради Сергій Пишний розповів, що міська влада зробить все, щоб у мешканців ізольованого через коронавірус гуртожитку було все необхідне.

Новини партнерів

Україна заблокувала резолюцію Росії щодо послаблення санкцій в Генасамблеї ООН
Зеленський заявив, що закінчить війну на Донбасі до кінця президентського терміну