300 тисяч доларів за «помилки» у списках РНБО: НАБУ не побачило підстав для відкриття кримінального провадження

300 тисяч доларів за «помилки» у списках РНБО: НАБУ не побачило підстав для відкриття кримінального провадження
Олег Шрам
Блог
Блог
Олег Шрам
Адвокат, екс-радник директора ГБР
Читать на русском

Про те, що низка правоохоронців отримували хабарі та навмисне припускалися помилки у прізвищах людей, які потрапили під санкції, Арахамія заявив ще 25 жовтня

НАБУ не побачило підстав для початку кримінального провадження у публічній заяві Давида Арахамії про те, що правоохоронці отримували 100-300 тисяч доларів за «помилки» у списках санкцій РНБО.

Про те, що низка правоохоронців отримували хабарі та навмисне припускалися помилки у прізвищах людей, які потрапили під санкції, голова фракції "Слуга народу" заявив ще 25 жовтня в ефірі одного з телеканалів. За його словами, це надалі допомогло злодіям у законі уникнути санкційних заходів.

Але в НАБУ заявили, що оприлюдненої наразі інформації недостатньо для відкриття кримінального провадження. Кажуть, що їхні детективи проводять інформаційно-аналітичну роботу і якщо вдасться щось "розкопати", то справу будуть розслідувати.

"У зв’язку з неконкретністю оприлюдненої інформації та відсутністю відомостей про місце, час, спосіб можливого вчинення кримінального порушення, детективами НАБУ розпочато інформаційно-аналітичну роботу, спрямовану на перевірку відомостей, оприлюднених Давидом Арахамією, з метою встановлення достатніх даних, які б свідчили про вчинення корупційного злочину та стали б підставою для відкриття відповідного кримінального провадження", - заявили в НАБУ.

Трухнули, хлопці? Куди поділися ваші цінності: цілісність, мужність, рішучість, цілеспрямованість? Що сталося з вашою місією очищення влади від корупції заради побудови та розвитку успішного суспільства та ефективної держави?

Так розумію, ви навіть не здогадуєтеся, чому Україну наші західні партнери/ваші куратори називають державою, що погрузла в корупції, чому від громадян стільки критики на вашу адресу, чому рівень довіри громадян до вас перебуває в межах статистичної похибки, чому громадяни головними причинами економічних проблем називають непрофесіоналізм влади та корупцію?

Марні та безглузді.

Новини партнерів

Підняття цін на проїзд у Києві: Регуляторна служба погрожує скасувати рішення Кличка
У "червоному" Києві школярі повернуться за парти: Кличко назвав дату